reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszmarne samopoczucie w I trymestrze

Jestem aktualnie w 9tyg ciąży i już od samego początku jakoś 6tyg ciąża daje mi się we znaki. Jestem w drugiej ciąży i przechodzę ją dokładnie tak samo jak pierwszą. Mam okropne bóle żołądka to doprowadza do tego, że nie mogę zbyt wiele jeść. Ten ścisk żołądka powoduje też wymioty ale to mnie tak nie męczy co ta odraza do jedzenia.Gdy nie wiele jem to spędzam całe dnie w lozku bo nie mam siły na nic. Wszystko mi śmierdzi mięso, hemia, papierosy. Lodówkę to otwieram ze ściśniętym nosem żeby nie czuć tych zapachów. Wiem to chore ale cóż mogę jak mam taki wstręt do wszystkiego. Mąż poszkodowany bo już w ogóle nie ma mowy o jakim kolwiek libido.... 🤷 Najbardziej mi szkoda córki bo nie mam dla niej siły na zabawę czy spacery. Ma 3 latka. Jak zrobię obiad 2 razy w tygodniu to wyczyn 🤦‍♀️
Nie słyszałam żeby ktoś tak znosił ciąże jak ja......
Hej! Jutro zaczynam 9 tc. To mija drufmga ciąża po sporej przerwie 7lat. Czuję się tak samo jak Ty. Jestem osłabiona, nie mam siły na nic. Żołądek u głowa bolą mnie cały czas. Dla mnie to dramat, nie umiem sobie poradzić, że płaczę i flustruje się.
Trzymaj się
 
reklama
Do góry