reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszula do porodu

Mamafasolki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
5 754
Dziewczyny - szczególnie te, które nie tak dawno termu urodziły - poszukuję opinii na temat koszuli do porodu. Wiem, wiem, jedna szkoła mówi byle co, druga proponuje misie, serduszka i takie tam, trzecia koszule męża. Żadna do mnie nie przemawia :) I z góry za takie propozycję dziękuję :) Szukam innych opcji :) i opinii na temat trzech produktów:
- koszuli do porodu - mamyginekolog (niestety, nie działa link) - długość, gniecenie się, zapinki, pranie po?
- koszuli MNC - Link do: Koszulka do porodu i karmienia piersią MNC I # XS róż - długość, zapinanie, materiał, pranie po?
- koszuli Granatovo - Link do: » super prezent!! sukienka do porodu granatOVA ważki - brak rozpięcia z przodu - jak bardzo przeszkadza? pranie po?

A może któraś z Was miała coś podobnego i chce się podzielić swoją inspiracją?
Z góry dziękuję!
 
reklama
Z własnego doświadczenia napiszę tylko tyle, że to w co będziesz ubrana jest najmniej ważne. Ja miałam koszulę ze szpitala i to była najlepsza opcja. Poza tym po porodzie i tak ją zaraz przebierzesz bo będzie ufajdana. Poza tym różnie kobiety reagują, jedne wymiotują, inne mają biegunkę i potem i tak trzeba się przebierać. Wybierz taką, którą łatwo rozpina się z przodu.
 
Ja przy pierwszy porodzie mialam normalna koszule ladna itp i zaluje bo pozniej juz jej nie zalozylam w szpitalu... teraz zamowilam sobie na allegro tKa kednorazowa za 8 zl mam nadzieje ze to jakies bedzie jak przyjdzie :o
 
To zalezy tez jaki masz biust ;) ja mialam przy kp ogromny i ciezki ,rodzilam pod koniec lipca,byly upaly wiec mialam na ramiaczkach koszule nocna w serduszka ,ale nie rozpinana z przodu a z duzym dekoltem ;) bylo nie wygodnie, bo biustu nie utrzymywalo, a i tak musialam miec biustonosz i wkladki laktacyjne ;) moim zdaniem rozpinany z przodu to dla kp idealny wybor ;)
 
Zwróć uwagę na materiał - musi być przewiewny. Mnie właśnie po poprzednim porodzie brakowało dobrych koszul bo zamówiłam jakiekolwiek na allegro ( myślałam, że to i tak do wyrzucenia). Po porodzie hormony szaleją i jest strasznie gorąco. Poza tym w samym szpitalu zimą też jest bardzo ciepło. Ważne jest też to rozpięcie do kp ( guziki, napy czy suwak są wygodniejsze niż takie odchylane)
Teraz zamówiłam od mamyginekolog ( super materiał) i w takim sklepie rafjolka. Nie ma też tych wszystkich kotków, piesków (brrrr)
 
@olamakota właśnie się zastanawiam nad mamąginekolog. A jak z rozmiarem? Bardzo podoba mi się granatovo, ale cena b. wysoka, materiał gruby i brak rozpinania z przodu (nie wiem, czy jest aż taki konieczny...). Ma napy na kp, ale nie ma na ktg... Z rafjolka mam jedną z Italian Fashion, jedną z dr Nap :)
 
reklama
@olamakota właśnie się zastanawiam nad mamąginekolog. A jak z rozmiarem? Bardzo podoba mi się granatovo, ale cena b. wysoka, materiał gruby i brak rozpinania z przodu (nie wiem, czy jest aż taki konieczny...). Ma napy na kp, ale nie ma na ktg... Z rafjolka mam jedną z Italian Fashion, jedną z dr Nap :)
najlepiej zmierzyć się przed zamówieniem i nie brać większego rozmiaru. Zamówiłam s a mam 169 cm wzrostu i jest ok ;)
 
reklama
To w czym urodzisz to nie jest ważne :) wiem to po sobie ,bo jak szłam na wywoływanie porodu to miałam czarną koszulkę z czaszką i napisem Rammstein [emoji23] miałam się przebrać ,no ale miałam takie silne skurcze że nie było mi w głowie przebieranie :)
 
Do góry