reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszula do porodu

Mamafasolki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
5 754
Dziewczyny - szczególnie te, które nie tak dawno termu urodziły - poszukuję opinii na temat koszuli do porodu. Wiem, wiem, jedna szkoła mówi byle co, druga proponuje misie, serduszka i takie tam, trzecia koszule męża. Żadna do mnie nie przemawia :) I z góry za takie propozycję dziękuję :) Szukam innych opcji :) i opinii na temat trzech produktów:
- koszuli do porodu - mamyginekolog (niestety, nie działa link) - długość, gniecenie się, zapinki, pranie po?
- koszuli MNC - Link do: Koszulka do porodu i karmienia piersią MNC I # XS róż - długość, zapinanie, materiał, pranie po?
- koszuli Granatovo - Link do: » super prezent!! sukienka do porodu granatOVA ważki - brak rozpięcia z przodu - jak bardzo przeszkadza? pranie po?

A może któraś z Was miała coś podobnego i chce się podzielić swoją inspiracją?
Z góry dziękuję!
 
reklama
reklama
Dziewczyny interesuje mnie koszula nocna do karmienia... przewertowałam w lupce temat i wygląda na to, że wszystkie kupujecie koszule z krótkim rękawem albo na ramiączkach... nie kupujecie z długim? mi będzie zimno nocą (zawsze jest mi zimno w nocy, nie ma znaczenia czy jest to lato czy zima, jestem po prostu naturalnym zmarźluchem) gdzie kupić fajną, wygodną, bez misiów i dla zmarźluchów? anyone?

Oczywiście interesuje mnie coś z dobrej jakosci tkaniny jak wiskoza czy bawełna.
Trudno jest kupić, szczególnie o tej porze roku. Natomiast jeśli nie jesteś nadwrażliwa dotykowo i nie musisz mieć miękkiej dzianiny do spania, to rozejrzyj się w sklepach za sukienkami koszulowymi. Mnie się to sprawdziło już na położnictwie.
 
Dziewczyny interesuje mnie koszula nocna do karmienia... przewertowałam w lupce temat i wygląda na to, że wszystkie kupujecie koszule z krótkim rękawem albo na ramiączkach... nie kupujecie z długim? mi będzie zimno nocą (zawsze jest mi zimno w nocy, nie ma znaczenia czy jest to lato czy zima, jestem po prostu naturalnym zmarźluchem) gdzie kupić fajną, wygodną, bez misiów i dla zmarźluchów? anyone?

Oczywiście interesuje mnie coś z dobrej jakosci tkaniny jak wiskoza czy bawełna.
Poszukaj w zwyklych koszulach, nie przeznaczonych do karmienia ale np rozpinanych po calosci z przodu, nawet w normalnej dwuczesciowej pizamie mozna spokojnie karmic:)
Co do bycia zmarzluchem to mi tez czesciej zimno niz cieplo w nocy ale w pologu hormony wariuja i bardzo czesto wystepuja wzmozona potliwosc wiec kto wie, moze Ci byc az za goraco w czymkolwiek:p
 
Dziewczyny interesuje mnie koszula nocna do karmienia... przewertowałam w lupce temat i wygląda na to, że wszystkie kupujecie koszule z krótkim rękawem albo na ramiączkach... nie kupujecie z długim? mi będzie zimno nocą (zawsze jest mi zimno w nocy, nie ma znaczenia czy jest to lato czy zima, jestem po prostu naturalnym zmarźluchem) gdzie kupić fajną, wygodną, bez misiów i dla zmarźluchów? anyone?

Oczywiście interesuje mnie coś z dobrej jakosci tkaniny jak wiskoza czy bawełna.
U mnie koszule do karmienia sprawdziły się na początku. Karmiłam 22 m-ce i pod koniec najwygodniej było mi w piżamie i myk do góry:)

Ja polecam raczej rozpinane. Fikuśne zamki, trzy warstwy materiału nie sprawdziły się. I kup 2-3, bo ja prałam co noc w połogu, a czasami przebierałam się i w trakcie nocy. Dr nap i italian fashion przeżyły te tortury;) Było mi zimno/ ciepło. Dlatego miałam też sweter w razie w na koszulę;) Stanik na początek na noc dla mnie hm taki bez usztywnienie.
 
Dziewczyny - szczególnie te, które nie tak dawno termu urodziły - poszukuję opinii na temat koszuli do porodu. Wiem, wiem, jedna szkoła mówi byle co, druga proponuje misie, serduszka i takie tam, trzecia koszule męża. Żadna do mnie nie przemawia :) I z góry za takie propozycję dziękuję :) Szukam innych opcji :) i opinii na temat trzech produktów:
- koszuli do porodu - mamyginekolog (niestety, nie działa link) - długość, gniecenie się, zapinki, pranie po?
- koszuli MNC - Link do: Koszulka do porodu i karmienia piersią MNC I # XS róż - długość, zapinanie, materiał, pranie po?
- koszuli Granatovo - Link do: » super prezent!! sukienka do porodu granatOVA ważki - brak rozpięcia z przodu - jak bardzo przeszkadza? pranie po?

A może któraś z Was miała coś podobnego i chce się podzielić swoją inspiracją?
Z góry dziękuję!
Ja miałam trzy a urodzilam w tej, ktorej nie bralam pod uwagę.
Jak Cie bóle złapią,to nie będziesz sie zastanawiac ktora masz wybrac🙂
Do karmienia kupowalam w Świecie Dziecka. Zwykla rozpinana na guziczki. Mialam tez taka ktora odpinala sie pośrodku w razie badania czy porodu nie było widac pupy.
 
Ja miałam trzy a urodzilam w tej, ktorej nie bralam pod uwagę.
Jak Cie bóle złapią,to nie będziesz sie zastanawiac ktora masz wybrac🙂
Do karmienia kupowalam w Świecie Dziecka. Zwykla rozpinana na guziczki. Mialam tez taka ktora odpinala sie pośrodku w razie badania czy porodu nie było widac pupy.
Mój syn ma dwa lata ;) ktoś odgrzał stary temat;)
 
reklama
Do góry