reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszulki dla mam karmiacych mama's tees

Dołączył(a)
14 Marzec 2015
Postów
3
Kochane mamy

[FONT=&amp]Projektujemy koszulki dla mam z myślą owygodzie karmienia piersią. Nasze koszulki zapewniają wygodę i dyskrecjepodczas karmienia zawsze i wszędzie. Nasze materiały oraz farby używane donadruków są wolne od substancji szkodliwych i alergizujących.[/FONT]
[FONT=&amp]do każdego zamówienia torba Mama's Tees GRATIS ![/FONT]
[FONT=&amp]wiecej info na:
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
https://www.facebook.com/mamastees

mamastees.na.allegro.pl
 
reklama
Musze przyznać,że prezentują się bardzo ciekawie tylko teraz pytanie zarówno o ich jakość jak i cenę,może ktoś je juz zamawiał i jest w stanie napisać nieco więcej szczegółów? Czekam z niecierpliwością.
 
jak ja karmiłam piersią to mimo to że może praktyczniejsze były koszulki dla mam karmiących, to i tak wolałam jakąś bardziej kobiecą koszulkę, czułam się przynajmniej bardziej atrakcyjna karmiąc zwłaszcza przy mężu, bo te wszystkie koszulki dla mam karmiących nie prezentowały się za dobrze. teraz nawet zamówiłam koszulkę amourette spotlight i uważam że każda kobieta powinna czuć się kobieco bez względu na to czy karmi dziecko piersią czy nie.
 
Do góry