reklama

kotek dla trzylatka?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez sarina, 8 Luty 2016.

 1. sarina

  sarina Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  mam pytanie, jak sądzicie, czy z trzylatkiem może "wychowywać" się kot? Ostatnio zaczęliśmy rozmawiać o zwierzaku w domu. Myślimy o kocie, nie wiem jaka rasy. Może brytyjskie, podobno są spokojne (czy to prawda?) Ile w przybliżeniu kosztuje utrzymacie takiego kociaka, jak powinno się o niego dbać?
   
 2. mamuska_85

  mamuska_85 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  U mnie kotki były razem z prawie 2 i 4 latkiem. Były, gdyż ze względu na moją alergię już nie są. 4 latek lubił się z nimi bawić, 2 latek kochał je przytulać i głaskać. Dzieci nauczyły się, że ze zwierzakiem trzeba ostrożnie, delikatnie itd. To bardzo fajny pomysł. Jakie są koty brytyjskie to nie wiem. Jedzenie zależy czym karmsz, czy najtańszym czy lepszym. Czy żwirek kupujesz czy masz skądś piasek. Nam szło ok 200 zł na miesiąc przy 2 kotkach. Plus odrobaczanie, szczepienie.
   
 3. reklama
 4. toka1

  toka1 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Trzylatek to jeszcze maluch, ale przecież i tak Wy będziecie zajmować się kotem ; ) dzieci ogólnie dobrze wychowują się ze zwierzakami. Te brytyjskie rzeczywiście mają mniejszy temperament, przypominają trochę niedźwiadki. Koszt utrzymania zależy, co będziesz mu dawała jeść. Akcesoria kupuje się raz. Kupuję w tesco prevital, w mięsnym tańsze podroby.
   
 5. danka.sm

  danka.sm

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja córka wychowuje się ze zwierzakami i sądzę, że wiele się przez to nauczyła. Na pewno koszty utrzymania kociaka zależą od rasy i od tego ile jesteś w stanie na niego przeznaczyć ;) A zapewniam, że koty mają czasem duże wymagania żywieniowe ;)
   
 6. Aleksander87

  Aleksander87 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ogólnie może i tak, piesek również, trzeba na pewno uważać na higienę, dzieci maja niska odporność. Ale w domu w tym samy pomieszczeniu odradza się trzymać zwierzęta tak gdzie śpią ludzie, ponieważ zwierzęta są nieprzewidywalne. Bylo wiele takich ataków już. Ogólnie tak, ale trzeba na pewno uważać.
   

Poleć forum