reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kozaczki zimowe+ prezenty dla naszych 3 latków :)

czes583

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2010
Postów
39
Miasto
Pomorskie
Hej dziewczyny juz nie pamietam kiedy ostatni raz tu pisałam bo zaglądam od czasu co czasu :) Dla przypomnienia mama prawie 3 latniej Antosi :) no wieć antosia chodzi jeszce w jesiennych bucikach bo od 2 tyg nie moge sie zdecydować jakie kozaczki wybrac już dostaje szału im wiecej przy tym siedze tym bardziej głupieję, bartek nie ma wg mnie nic ciekawego w rozmiarze antosi czyli 26, ecco cholernie drogie sa tańsze na allegro ale to znowu jakis tam model ktory wcale nie jest modelem zimowy a jako taki jest sprzedawany ze nózki dzieciakom marzną itd, no i jeszce chwala sobie firme elephanten no i ś ajende sliczne ale maja tylko do rozm 25 i co ja mam zrobic? patrzylam tak na allegro innych firm ale maja niewyprofilowana wkładkę, no i tak żle i tak nie dobrze...
jakie macie buciki na zimę? jakie polecacie? podzielcie sie dziewczyny doswiadczeniem :)

aaa no i od jutra sezon urodzinowy naszych grudniowych maluchów? jakies pomysły na prezenty? u nas zastanawiamy sie nad przenośnym dvd :)
 
reklama
Witam...Co to znaczy "nie maja ciekawego nic" w bartkach?... kazdy zwaraca uwage na "cos" mi najbardziej zalezy na tym aby dziecka noga byla sucha... po wszelkich chlapach ciapach kaluzach sniegach a nie but przemaka a wiec tylko BARTEK sympatex technology....sprawdzone bo rok temu mial takie i nozka byla sucha zawsze w dodatku dłuzsze i cieple anie za grube dla mojego synka idealne mam w rozm.27... Pozdrawiam mama grudniaczka a co do prezentu to chyba motorek na akumulator ale wciaz mysle:p
 
My od 4 lat na zimę kupujemy zawsze sniegowce Viking , są ciepłe bo wyłożone owcza wełna i maja powloke goretex wiec są nieprzemakalne. Lekkie, wygodne i nigdy nas nie zawiodły. Nie wiem tylko czy są dostępne w Polsce. Ale przez internet na pewno można je kupić. U nas zimy są długie a dzieci w przedszkolu i szkole spędzają dużo czasu na dworze bez względu na pogodę i buty sprawdzają się na 100%. bardzo polecam i naprawdę są warte swojej ceny. Ewentualnie buty Sorell, ja mam dla siebie i tez są godne polecenia!
 
nic ciekawego w bartkowych to chodziło mi o to że córka łapie się na jeszce przedział rozmiarówki 17-26 a te modele są kawałek za koesteczkę, właśnie te od rozmiarów 27 są wysokie do łydki i takie chciałam no ale niestety za dużych nie kupię, no ale problem już rozwiązałam poszłam do ecco tam wybrałam przeceniony model zeszłoroczny obmacałam cieplutki z goretex wiec jestem bardzo zadowolona :) i mała równiez
 
Do góry