reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kozie mleko

reklama
Ja pytałam o to naszego pediatrę. Powiedział że można spróbować, ale nie ma żadnej gwarancji że kozie również nie będzie uczulać. Ponadto powiedział żeby kozie mleko podawać najwyżej dwa razy dziennie bo jego skład nie jest taki idealny dla dziecka (czegoś tam ma chyba za dużo, nie pamiętam:-( ) Ja w każdym razie zrezygnowalam z tego pomysłu. Skoro nie jest idealne dla dziecka, to po co kombinować. Mój synek bez problemu pije Bebilon Pepti i przy tym pozostajemy... Pozdrawiam:-)
 
Emi ma juz dwa lata i niechciała pic żadnego sztucznego mleka .Krowie bardzo lubi ale niestety nie może pić,próbowałam dać jej ryżowe ale nie posmakowało jej-chyba jest zasłodkie.CiAgle myśle nad tym pomysłem może rozcieńczać wodą.
 
Zastosowanie mleka koziego w żywieniu dziecka z alergią na białka mleka krowiego było przez wiele lat bardzo popularną metodą leczenia alergii pokarmowej. Włączenie mleka koziego daje poprawę u wielu dzieci mających objawy alergii na białko mleka krowiego.......;-)
 
Jasne, że mozna spróbować, my próbowalismy ale wystarczyło kilka kropel i mojego synka momentalnie obsypało pokrzywka na całej buźce:-:)baffled: teraz już uważam, że mleko krowie tak samo sie nie nadaje dla dziecka jak kozie:-p ani z dziecka cielak ani młoda kózka;-):-p moje dziecko zupełnie bez mleka i jego produktów żyje i zdrowo się rozwija:tak::-)
 
moje dziecko obecnie jest na mleku kozim :-) rozwija się prawidłowo, robiliśmy morfologię krwi - jest prawidłowa. Jasne - nie dla każdego dziecka mleko kozie się nadaje - czasem potrafi tez uczulić - ale warto spróbować! :tak: U nas się sprawdziło. Pozdrawiam i życzę zdrówka!
 
Własnie odebrałam wyniki testów IgE swoistych,mała nie jest uczulona na mleko a pani doktor nic nie wspomniała o zrezygnowaniu z diety bezmlecznej.Chyba :-) moge odczasu do czasu dać jej jogurt lub żółty ser?
 
reklama
Do góry