reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kozie mleko

Dołączył(a)
10 Styczeń 2007
Postów
7
Dziewczyny, jak wygląda Wasza nabiałowa dieta? Z krowim mlekiem nie przesadzamy, wiadomo, a co wiecie o kozim?
 
reklama
powiem tak....moja córka odkąd skończyła rok codziennie pije mleko-kaszkę z mlekiem krowim, cztery domy dalej mieszka moja koleżanka ma 2 dzieci(córa 3 lata, syn 1,5roku) mają kozy i od maleńkości dzieci piją kozie mleko!!!! Są zdrowe, mniej chorują, dobrze się rozwijają, więc jeżeli mleko pochodzi z dobrego źródła to polecam!!!!!!!;-)
 
O kozim wiem tyle że specjalnie dla swojego dizecka sprowadzała je sąsiadka której córka miała uczulenie na krowie.

Nie wiem ile Twoje dizecko ma lat, ale dla niemowląt odpowiednie jest mleko modyfikowane! W ostateczności krowie WYŁĄCZNIE solidnie rozcieńczone, ale w sytuacji kiedy sklepowe półki pękają pod ciężarem mlek modyfikowanych, myślę że nie ma co się wahać.

Nie wiem nic o kozim mleku jeśli chodzi o podawanie go niemowlętom.

Eee - chyba że Tobie chodzi o Ciebie :) W takim wypadku chyba nie ma przeciwwskazań :)

Pzdrawiam

Agnieszka
 
Do góry