reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KP, ciąża, witaminy

Edyta835

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
3 494
Cześć, mam pytanie, oczywiście skonsultuje z lekarzem n pierwszej wizycie (21.07).
Jestem mamą karmiącą( dkp), zrobiłam test i wynik pozytywny, i tu zastanawiam się nad witaminami. Aktualnie przyjmuje Prenatal Duo( w związku z kp) czy powinnam zmienić na Prenatal uno ( zalecany do 13 TC). Cz
 
reklama
Rozwiązanie
Gratulację z powodu kllejnej ciąży:)
Z tego co patrzę różnią się składem, ale zawartość kwasu foliowego jest taka sama. Więcej jest jodu w duo. Zapytaj ginekologa, ale ja bym brała ten uno.
Cześć, przyjmujemy ten sam suplement. ;) Ja na Twoim miejscu wróciłabym do Prenatalu Uno. Z tego co pamiętam, jest tam o połowę niższa dawka kwasu foliowego, a z tym też nie powinno się przesadzać.
 
Gratulację z powodu kllejnej ciąży:)
Z tego co patrzę różnią się składem, ale zawartość kwasu foliowego jest taka sama. Więcej jest jodu w duo. Zapytaj ginekologa, ale ja bym brała ten uno.
 
Rozwiązanie
Do góry