reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kp - jak rozszerzyć menu???

eddi29

MamaZosiaszka
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2009
Postów
226
Miasto
śląsk
Córka ma obecnie 4,5m i karmiona jest tylko piersią. Zostało nam jeszcze ok miesiąca do rozszerzenia ale pomału zaczynam o tym myśleć.Znam tabelę ze schematem rozszerzania diety dzieci kp ale to tylko schemat. Nie wiem kiedy(o jakiej porze dnia), jaki posiłek podać, przed piersią, po piersi. Nasz dzień wygląda mniej więcej tak:
ok 6.00 - pierś, pobudka
ok 8.00 - pierś- ale raczej samo picie niż jedzenie
ok 40 min drzemka
ok 10.00 - pierś
ok 11-14.00 - spanko przed i wtrakcie i po pierś (może więcej picia ale pierś musi być)
ok 17.00 - pierś, drzemka
ok 19.30 -pierś do spania
ok 24.00, 2.00,4.00 - karmienie na spaniu
Jak widać piersi jest dużo, nocne karmienie nie przeszkadza mi bo mała je na spaniu (spimy razem),
Mam jeszcze pytanie z czego proponować picie (wodę, soczek) - z kubka niekapka, z dorosłego kupaka (filiżanka), butelka...
Będę wdzięczna za wszelkie propozycje
 
reklama
Do góry