reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kp : mm czyli laktacyjno-butelkowe dyskusje

u nas tez ulewanie. w zasadzie od kilku dni, wiec na razie obserwuje. Jedna brodawke mam jeszcze poraniona, dopiero teraz po karmieniu ta piersia i ulaniu widze ile krwi malutka sie z mlekiem nalyka..a widok serka z przetrawiona krwia straszny, no ale po konsultacji z doradca i pediatra karmie dalej ta piersia, szczegolnie ze goi sie w koncu ladnie.
 
reklama
Thriade a dajesz z Medeli Calma ? Bo jeżeli tak to może faktycznie przed karmieniem z piersi ściągnij z 20ml laktatorem i dopiero przystaw.

Tak daję jej z Calmy. Z tym ściaganiem to może spróbuję, tylko u nas naprawdę mała szybko wpada w szał jak nie ma jedzenia i nie wiem czy zdążę.
 
Thriade znam to skądś . Mój starsza jak tylko poczuł głód to darł się tak jakby co najmniej godzinę na jedzenie czekał. Nie dawał sygnałów ostrzegawczych tylko od razu syrena była. Po jakimś czasie przywykli do tego i juz mnie to tak nie stresowalo. W ogóle on się darł non stop i chyba jak u Ciebie spał po 20 min w dzień a usypialam go po 1-2 h.
 
reklama
Do góry