reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
P1040492.jpg

A to ja jakies dwa tygodnie temu. Teraz to nie wiem czy brzuszek mniejszy czy wiekszy....ale to w duzej mierze zalezy od tego ile zjem :-D
 
adeczka ale słodki, taka kuleczka. Mój brzuś też raz większy raz mniejszy. Mam ważenie, że wieczorem jak już jestem taka zmęczona to jet duuuży

ja się cieszę, że do przodu rośnie a nie na boczki ;)
 
Hmm dziekuje sroczka Wszystkie brzusie kochane naprawde. Ja z przyjemnoscia ogladam wszystkie zdjecia.
Moj wyglada jak kuleczka na razie, ale kto wie jak sie rozwinie jak bede sobie dalej obiadkami i innymi smakolykami dogadzac, do szczuplych przed ciaza nie nalezalam i mialam pozostalosci po pierwszej ciazy...
Ale z drugiej strony byleby maluch rosl sobie spokojnie...
 
Śliczne brzuszki kochane, ja lubię swój, ale prawda jest taka że chyba lepiej bym się czuła jakbym już trzymała swoje maleństwo na ręce.
 
reklama
Do góry