reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
IMG044.jpgA to mój brzuszek, trochę kanciasty, bo mi się gumka od rajstop odbiła:-) Bobas wg.OM ma niecałe 16 tygodni według USG tydzień więcej ciekawe jak jest naprawdę, bo mnie ten brzuszek to w momencie taki duży się z robił, aż się boję pomyśleć jak będzie na końcu:-D
 
fajny, moje tez jest raz okragly, raz kanciasty...ale mam znajoma, ktora jest w 7 miesiacu ciazy a wcale po niej nie widac. Chodzi o to, ze przed ciaza byla troszke wieksza ale nie ma typowego ciazowego okraglegu brzuszka tylko 2 wielkie faldy, tak, ze na ckiezarna to ona nie wyglada niestety....
 
O rany dziewczyny rośniecie w oczach:szok::-D:-D:-D:-D
Przecudne:tak: nawet te malutkie;-)

Vi do 3 razy sztuka;-):-D

Ja jestem przerażona tempem rośnięcia mojego:szok:
Mam macice na wysokości pępka:-p
 
Ale Ty w brzuszku masz dwie poziomeczki, to brzuszek też ma odpowiednie proporcje. Super mieć jednego bobasa w sobie a co dopiero dwa:-D
 
Ale piękne brzucholki macie! Maluchy rosną jak na drożdżach!

Kamcia byłam w szoku jak zobaczyłam Twój brzuszek z pierwszej ciąży! Niesamowite, że Ci się w nim zmieściła Viki, która w dodatku była dużym noworodkiem, ale jeszcze bardziej byłam zaskoczona jaki miałaś płaski brzuszek po ciąży! Ty to chyba jesteś stworzona do rodzenia dzieci;-):tak:
 
koniczynka... super brzusio:-D

poziomki mówisz do 3... 3 już nie będzie jak mam się po raz kolejny tak czuć:-p


Marita może i od rodzenia jestem stworzona.. ale samopoczucie ciążowe z chęcią oddałabym komuś innemu:sorry2::baffled:
nosić bąble mogę pod sobą:-D bo nawet w goleniu nóg i zakładaniu butów nie przeszkadzają...
ale te wymioty i ból głowy... yhhh
 
ja tak wlasnie slyszalam, ze wielkosc brzucha wcale nie sugeruja rozmiaru dzieciaczka, Dosyc czesto jest tak, ze duze brzuchy- mal edziecko, male brzuchy- duze dziecko. Male czy duze, wazne aby zdrowe, jedni maja jak to sie mowi grubsze kosci inni chudsze, chociaz ja tam nie ukrywam, ze z jednej strony wolalabym troche wiekszeg dzieciaczka to nie balabym sie z nim obchodzic ;))
 
reklama
to prawda, moja miała prawie 4i pół kilo i sie obchodziłąm jak z kruchutką istotką choć silna była ,
a jak zobaczyłam koleżanki maleństo o połowe mniejsze.. to się za głowę złapałam ze jak ona takie maleństwo ubiera i przebiera:-D moj nigdy taka nie była ,maluska;-)
 
Do góry