reklama

Kraków: CAFE CULCA, a co w Warszawie?

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez milea, 9 Marzec 2012.

1. milea

milea Zaciekawiona BB

Własnie przeglądam moją ukochaną gazetę w nowym wydaniu (może nie bede zdradzac tytułu, zeby nie robić reklamy) i właśnie trafiłam na malutką wzmiankę o pewnej kawiarni w Krakowie - CAFE CULCA. To podobno miejsce bardzo przyjazne rodzicom i maluchom, taki rodzinny klub wielbicieli leniwej niedzieli p;) i chciałam zapytać czy znacie to miejsce? jak tam jest? a może znacie podobne miejsce w warszawie? bo ja niestety do Krakowa mam za daleko, żeby spędzać tam leniwe niedziele, ale pomyślałam, ze może warto wam takie ifno przekazać :)

2. martuśka85

martuśka85 http://psychozytywnie.pl

Ja znam, bo osobiście sie tym miejscem zajmuję od strony organizacji zajęć i nie tylko. Klubokawiarnia w bardzo przyjemnym klimacie. Można napić się pysznej kawki, herbatki lub piwka jak kto woli. Serwujemy także naleśniczki, panini na ciepło, ciacho. Miksujemy jedzonko dla dzieci na życzenie. Na miejscu książki do poczytania i kącik z zabawkami dla dzieci. Planujemy wydarzenia kulturalne, zajęcia dla maluchów i dorosłych, turnieje szachowe i inne. Mile widziane wszelkie propozycje, bo dopiero sie rozkręcamy :)

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2012
  3. reklama
  4. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Ostatnia edycja: 26 Marzec 2012
  5. arica

arica Fanka BB :)

No i wielka szkoda, Cafe Culca się zamknęła :/ Co prawda dostałam maila, że przenoszą się gdzieś i łączą ze ścianką wspinaczkową, ale to już nie to samo miejsce. Bez jedzenia, nawet nie wiem, czy kawę można tam wypić?
    I gdzie my teraz będziemy kończyć nasz spacer nad Wisłą, jak Culcę zamknęli?.. :/

Poleć forum