reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kraków - dr Anna Knafel - leczenie

reklama
Super , będę czekać na wiadomość 😊
Hej,
jestem po wizycie i w sumie jak dla mnie to b. dużo mówi :). Ale może odnoszę takie wrażenie, bo wcześniej chodziłam w Macierzyństwie do Wyroby i to był fatalny wybór i fatalny lekarz, który zupełnie nic nie mówił, a wizyta z usg trwała dosłownie 5 min i byłam wypraszana z gabinetu (lekarz wstawał zza biurka i sugerował, że czas dobiegł końca). Ja mam już jasne skierowanie na in vitro. Mam niskie amh (0.57) no i wiek też robi swoje ;) (37 lat). We wtorek mam mieć robioną drożność na Kamiennej. No i albo jeszcze podejście do inseminacji, albo już przygotowanie do in vitro. Ale co do tego ostatniego, to nie wiem do końca czy będę robiła w Macierzyństwie, czy w jakiejś innej klinice. Mamy miesiąc na przemyślenie wszystkiego czy w to idziemy itd.
 
Dziewczyny jak długo czekaliście na wizytę u doktor Knafel ? Próbuje się dostać do niej ale zarówno w macierzyństwie jak i gabinecie na kamiennej nie ma miejsc do końca roku... 🤨
 
Dziewczyny jak długo czekaliście na wizytę u doktor Knafel ? Próbuje się dostać do niej ale zarówno w macierzyństwie jak i gabinecie na kamiennej nie ma miejsc do końca roku... 🤨
do macierzyństwa rejestrowałem się w listopadzie 2019r na pierwsza wizytę , to dopiero miałam 30 stycznia 2020,
 
My z mężem się u niej leczymy od stycznia później z przerwą Bo ( koronawirus) teraz wróciliśmy i od razu 12. 06 inseminacja. Pani dr zleciła na początku nam szereg badań. Ogólnie Pani dr bardzo mało mówi, ale jest konkretna i działa... ( No chyba ze ja mało pytam). Ogólnie jesteśmy zadowoleni...
Witam, ma serdeczna prośbę, potrzebuje maila albo nr tel do Pani doktor Anny Knafel, czy ktoś może posiada i mógłby udostępnić?
 
reklama
Hej,
jestem po wizycie i w sumie jak dla mnie to b. dużo mówi :). Ale może odnoszę takie wrażenie, bo wcześniej chodziłam w Macierzyństwie do Wyroby i to był fatalny wybór i fatalny lekarz, który zupełnie nic nie mówił, a wizyta z usg trwała dosłownie 5 min i byłam wypraszana z gabinetu (lekarz wstawał zza biurka i sugerował, że czas dobiegł końca). Ja mam już jasne skierowanie na in vitro. Mam niskie amh (0.57) no i wiek też robi swoje ;) (37 lat). We wtorek mam mieć robioną drożność na Kamiennej. No i albo jeszcze podejście do inseminacji, albo już przygotowanie do in vitro. Ale co do tego ostatniego, to nie wiem do końca czy będę robiła w Macierzyństwie, czy w jakiejś innej klinice. Mamy miesiąc na przemyślenie wszystkiego czy w to idziemy itd.
Czy to była sugestia Knafel na in vitro przy 0,57 amh? Czy nie podejmuje sie naturalne zajscie w ciaze np inseminacja przy tak niskim AMH?
 
Do góry