reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW Kopernika CC

salamandra66

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Październik 2017
Postów
315
Witam,

Chciałabym uzyskać informację czy przy porodzie przez cesarskie cięcie w Krakowie w szpitalu Uniwersyteckim im. Kopernika może być mąż na sali?
 
reklama
@salamandra66
Nie. Mąż czeka przed blokiem operacyjnym, ale ze kobieta po cc jedzie na sale pooperacyjna gdzie rowniez nikt poza personelem nie ma wstepu, to z mezem mozna sie zobaczyc dopiero po kilku h (8 bodajze, jednak nie pamietam bo ja rodzilam wieczorem i meza zobaczylam kolejnego dnia)jak juz trafi sie na normalna sale.
Oczywiscie jak juz skonczy sie operacja to maz moze zobaczyc malenstwo, lekarz poinformuje go o wszystkim itp.
Mozna miec telefon na sali pooperacyjnej takze jak tylko kobieta czuje sie na silach moze zadzwonic do bliskich itp. Jesli ma tez na tyle sily to malenstwo jest przywozone i mozna go miec przy sobie tyle ile sie chce.
 
Ostatnia edycja:
Miałam cc na Kopernika w czerwcu 2017 i potwierdzam jak pisze poprzedniczka. Nie może być podczas cięcia i później kilka godzin na pooperacyjnym. Personel bardzo miły i można dzwonić. Jak tylko jest miejsce na salach normalnych to przenoszą. Ja akurat miałam po północy cc to długo tam byłam ale Mąż mógł od razu iść do Młodego i wysyłać zdjęcia .
Chyba w żadnym państwowym szpitalu nie może być ojciec na sali. W UK miałam cięcie 11 lat temu i jak już byłam znieczulona to Mąż był że mną na sali operacyjnej, No ale to UK :)
 
Do góry