reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

ja mam inne zdanie najlepszy dentysta dla całej rodziny to doktor Tomasz Rozwadowski z Galerii Uśmiechu. Wielki plus ma u mnie za to, że sprawił, że mój mąż nie uciekł z fotela dentystycznego. A nawet więcej pozwolił doktorowi Tomkowi sprawdzić zęby w wstawić sobie plombę.
 
reklama
Witam serdecznie krakowskie mamuśki:-)
Podczytuję Was, zwłaszcza wątek szpitala Kopernika, bo tam prawdopodobnie będę rodzić. Mam termin na 18 października. Ale pytanie moje dotyczy innej kwestii. Mam krótkowzroczność, astygmatyzm i kilka lat temu wykryli mi coś na dnie oka. Tacie mojemu 10 lat temu odkleiła się siatkówka w oku. W związku z tym, że mieszkam w krk dopiero od 3 lat i zazwyczaj swoje okulistyczne sprawy załatwiałam w rodzinnym mieście na Mazowszu mam pytanko o dobrego, rzetelnego okulistę w Krakowie. Chciałabym być naprawdę pewna, że mogę rodzić sn lub bez problemu, jeśli oczywiście będą wskazania dostać skierowanie na cc. Będę Wam wdzięczna za każde namiary. Pozdrawiam :-D
 
Podczepiam się pod to pytanie. Zadałam je już w innym wątku i w zasadzie nie dostałam satysfakcjonującej odpowiedzi.
Tak więc dziewczyny - okulista w Krakowie dobrze konsultujący w ciąży pilnie poszukiwany.
 
Czy któraś z mam korzystała z pomocy pani Ewy przed i po porodzie i może coś o niej powiedzieć? Zależy mi na kompetentnej położnej, ponieważ nie będziemy z mężem chodzić na szkołę rodzenia, a p. Ewa "obsługuje" moją dzielnicę :-)
 
Hej,
Choć jestem już po 30-tce, to mam problem z trądzikiem i wreszcie chciałabym się tego dziadostwa pozbyć. Macie może namiary na jakiegoś dobrego dermatologa w Krakowie?
 
Cześć,

z takim problemem chodziłam do dr Agnieszki Walkowskiej-Stós do Medicoveru i byłam bardzo zadowolona z efektów jej leczenia. Grunt to była systematyczność w stosowaniu przepisanych preparatów - wtedy były efekty. Podejrzewam, że gdzieś jeszcze przyjmuje, ale ja akurat miałam tam abonament więc chodziłam do Medicoveru na Ruczaju.
 
Cześć,

ja chodzę do Lexum na Zwierzynieckiej do dr Anny Ligieckiej. Tą klinikę polecił mi znajomy, który miał tam operację na siatkówce i był bardzo zadwolony. Ja z kolei chodzę tam regularnie, bo mam cukrzycę i muszę kontrolować dno oka. W ramach badania dna oka robią kompleksowe badanie oka - ciśnienie, wada wzroku, itp.
 
Ostatnia edycja:
A mnie zwyrodnienie siatkowki i wskazanie do cesarki zdiagnozowal dr Stopyra przyjmujacy w Luxmedzie (dawniej LIM) na Lublańskiej 38. Też nic nie mogę mu zarzucic.
 
reklama
Ja też baaardzo dziękować za info:-)
Awersja jeśli będziesz wcześniej u któregoś z tych okulistów to napisz jak było, ja mam jeszcze troszkę czasu więc skorzystam z Twojego zdobytego doświadczenia. Z góry dziękuję :-)
 
Do góry