reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Mozliwe ze przygotowuje sie do porodu... ja bym na twoim miejscu poszla do lekarza sie spytac.... chyba ze smekte mozna brac w ciazy ale nie jestem pewna ale dobra na biegunki jest.... nawet ta dziecienca bym sprobowala.... a takie domowe zapychacze probowalas? na biegunke dobry jest gotwany ryz...
 
reklama
na pewno pomaga czekolada i orzechy, ale poszlabym do lekarza, bo moze jakas jelitowke zlapalas, a odwodnienia sa niebezpieczne
 
Próbowałam wszystkie domowe sposoby jakie dała mi mama i nic nie pomogło. Chociaż dzisiaj wypiłam trochę coli i jest lepiej juz tak nie biegam jak zwariowana ale pierwsze co mi przyszlo do głowy to własnie to ze organizm sie oczyszcza przed porodem. We wtorek wyszłam ze szpitala leżałam na patologii ciąży bo miałam skróconą szyjke dosłownie miała 13 mm a powinna miec 3cm wiec odrazu szpital no i mi lekarka powiedziala ze moze byc wczesniejszy poród ale kurcze dopiero 34 tydzień to jest wiec zdecydowanie za wczesnie...
 
a dawali ci jakies leki na tej pataologii? bo to on lekow moze byc.... ja zawsze po antybiotykach mam problem z jelitami i wypruznianiem.... moze to byc poporstu po lekach ale moze i przed porodem skoro masz taka krotka szyjke. Bedzie dobrze zobaczysz :tak: dociagniesz do 36tygodnia i bedzie spoko
 
Naduzywanie magnezu doprowadza do biegunki.... widocznie za duzo magnezu mialas bo i z diety i z kroplowki... "Pierwszym objawem niepożądanym, jaki jest obserwowany przy nadużywaniu preparatów z magnezem jest biegunka, z tego powodu sole magnezu są powszechnie stosowanym w medycynie środkiem przeczyszczającym." ze strony Biotern - kompendium; Magnez
mysle ze masz swoja odpowiedz... przczyscilo cie po magnezie

takze przy zbyt duzej dawce zelaza pojawia sie biegunka zwlaszcza gdy przyjmuje sie go naczczo....

Jesli dalej przyjmujesz magnez i zelazo, zmiejsz dawke o polowe i zawsze po jedzeniu... jak biegunka ustapi to pomalu zwiekszaj dawke do pierwotnej. I duzo pij zeby sie nie odwodnic.

Mam nadzieje ze to pomoze.
 
Ostatnia edycja:
Kasia ja miałam biegunkę ( bo inaczej tej laksy nazwać nie szło) cały miesiąc. Mój gin powiedział tak może być i że mam dużo pić. Potem się okazało że mam silną anemię i dostałam żelazo. Tyle że ja jadłam dużo orzechów i śliwek i może przez nie ta biegunka :-D
 
Ja akurat nie mam anemii ani nic wyniki badań mam jak najbardziej w porządku na szczęscie :) ja żelazo dostawałam tylko jak byłam w szpitalu i miałam dość takie zatwardzenie miałam po nim ze aż klnęłam bo mialam taki ucisk na żołądku a nic nie chciało mi zejść. No a teraz narzekam na czyszczenie -.-' no i nie dogodzisz :p
 
reklama
Rozwijanka

Czasem dziecko napotyka na drodze swojego rozwoju wiele przeszkód i zakrętów. Są one zbyt duże i zbyt trudne by mogło samodzielnie je pokonać i potrzebuje wsparcia.

By pomoc była właściwie dobrana, należy jej nadać odpowiedni kierunek. Służy temu diagnoza potrzeb rozwojowych. Pozwala ona zidentyfikować problem i dobrać odpowiednie strategie pomocowe. W Rozwijance spotkacie Państwo specjalistów, którzy taką diagnozę przeprowadzą.
 
Do góry