reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Witajcie Mamusie.
Poszukuję dla 9.miesięcznej córci ginekologa dziecięcego. Wiem gdzie są - do tego wystarczy internet. Niestety opinie są bardzo zróżnicowane. Może któraś z Was może mi polecić konkretnego lekarza? Może być prywatnie, choć nie ukrywam, wolałabym na NFZ...
 
reklama
Przy ul. Strzeleckiej (Szpital dziecięcy) jest przychodnia POZ. Osobiście nie korzystamy z jej usług, ale uczęszczamy do tego szpitala do Poradni dla Wcześniaków, stąd wiem o przychodni. Znajduje się w nowym budynku szpitala (za starym) na 1szym piętrze. Do poradni chodzimy do dr Palczewskiej, która przyjmuje także i w przychodni POZ. Uważam ją za bardzo dobrą i kompetentną lekarkę. Opinie ma różne, m.in. ze jest niemiła(głównie), ale w stosunku do mnie i do syna zawsze jest sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie bada i zleca także potrzebne badania. Gdy coś ją niepokoi zawsze daje skierowanie do poradni specjalistycznej. Jestem z niej zadowolona i polecam.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was tam się leczy lub czeka na iui bądź in vitro? Wiecie może jak wyglądają kolejki do kwalifikacji na program rządowy? Ile czasu musi upłynąć od zakwalifikowania do rozpoczęcia stymulacji?
 
leczyłam się u dr Janeczko bardzo fajny lekarz dzięki któremu wykryto u mnie bakterie która porawdopodobnie wszystkie ciążę moje zabijała chciałam inseminacje pytałam o invitro ale lekarz powiedział że nic z tych żeczy bo umnie lezy problem zupełnie gdzie indziej i miał rację zaszłam w ciążę po wyleczeniu bakterii bez wspomagaczy urodziłam zdrowe dziecko tylko jedno co mi sie nie podobało i dlaczego ciązy juz tam nie prowadziłam to to że zaczełam plamic , krwawić i dzwonię do kliniki mówię że pojawiło się krwawienie co mam robić chcę skontaktowac się z panem doktorem na co odpowiedziała mi pan dr będzie w środę czyli dokładnie jakoś za tydzień dla zagrożonej ciąży to może być zdecydowanie za póżno pytam to co ja mam robić i sama podsuwam duphaston że mam to powiedziała mi żebym łykała odpoczywała i przyszła w środę i to był mój ostatni kontakt z ta kliniką zadzwoniłam do mojego lekarza który tel zawsze odbiera i nosi przy sobie od razu wziął mnie do szpitala usg leki itd,,,, okazało się że pękł mi krwiak dobrze wszystko się skończyło ale wybrałam lekarza do którego mogę w nocy dzwonić i pomoże natychmiast .
 
Ważne, że są lekarze, którzy sie przejmują swoimi pacjentkami :) I dobrze, że na takiego trafiłaś!!
Chciałabym. żeby ktoś powiedział jak wygląda procedura ivf rządowe w klinice. Jakoś mało o tej klinice na forach... :(
 
ja dużo dobrych opini słyszałam o tej klinice ale nie mogę sie wypowiedzieć bo nie miałam tego zabiegu więc nie znam tych procedur z tego co śledziłam to lepiej wypadają jak macierzyństwo ja mogę dobrego gin polecić ale niestety nie robi ivf :(

a jeśli mogę zapytać to czemu uvf ? czy to już ostania szansa ? czy juz masz dość tej drogi w leczeniu nie widzisz innego wyjścia zrobiliście wszystkie badania ??
 
reklama
jeśli chodzi o dobre i sprawdzone gabinety dentystyczne to polecam Dental Services na Basztowej, Bardzo dobrzy dentyści, atmosfera też przyjazna i co najważniejsze ceny przystępne
 
Do góry