reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Dziewczyny mam prośbę, czy któraś z was musiała iść z maluchem na czyszczenie / przetkanie kanalika oka? który szpital polecacie? czy jest to bezpieczny zabieg, i czy bardzo bolesny? Mojemu Karolkowi oczko ropieje praktycznie od urodzenia mniej lub bardziej, mieliśmy maść, kropelki, masaż kącika oczka i chyba pozostaje tylko to przetkanie kanalika. Pomóżcie który szpital wybrać, nie wiem w ogóle czy to jakaś różnica, ale jak możecie to powiedzcie, który polecacie. Z góry dzięki
 
reklama
Hej:) A ja polecam dr Gacha i dr Olszańską - Piątek - pracują w żeromskim, przyjmują prywatnie na os. Centrum E. Uwaga - do dr Gacha są duże kolejki. Dużo informacji znajdziecie też na forum znanylekarz.pl - wiadomo to forum,ale można poczytać,są tam różne opinie.
 
Czy słyszałyście o tym, ze dziecko do 3 roku można zaszczepić za darmo, jak się człowiek zapisze. Do końca tego roku? Ja mojej nie szczepiłam i się zastanawiam nad tym.
 
]Witam serdecznie wszystkie mamuśki i przyszłe które zamieszkują kraków i nie tylko:-)pomyślałam sobie że moze znajda sie jakies kobietki z krakowa i bd mogły sie tu podzielic roznymi inforacjami...np: gdzie chodzicie do ginki i na badania...jakie znacie fajne sklepy dla dzieciaczkow,opinie na temat szpitali i wszystkie związane z naszym miastem i okolicami....

na dobry początek chodząc jakis czas temu po miescie znalazłąm fajny sklepik na starowislnej i tam sa o wiele tansze rzeczy niż wszedzie NAPRAWDE i wziełam ulotke na której maja swoją stronke a wiec polecam

http://shopitp.nazwa.pl/index.htm




 
Ja chodzę prywatnie do przychodni Volumed. Gabinet super nowoczesny, mają aparat do usg jeden z trzech takich w Krakowie (aktualnie najnowocześniejszy podobno). Atmosfera i opieka ok (chodzę do dr Baran - Nawary). Jak dotąd jestem bardzo zadowolona.
 
Ja chodzę prywatnie do przychodni Volumed. Gabinet super nowoczesny, mają aparat do usg jeden z trzech takich w Krakowie (aktualnie najnowocześniejszy podobno). Atmosfera i opieka ok (chodzę do dr Baran - Nawary). Jak dotąd jestem bardzo zadowolona.

a to chyba jakis prywatny??
ja chodze do przychodni zwykłej na kozłówek w 1 ciąży tez tam chodziłam i jestem bardzo zadwolona
 
reklama
KalaKRK, super pomysł z tym wątkiem.

Ja do lekarza też chodzę prywatnie ... na początku chodziłam do Scanmedu, ale ceny mają zabójcze ... więc jak się tylko dowiedziałam, że ginka ma swój własny gabinet to olałam Scanmed i chodzę do niej bezpośrednio :tak:i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Na zakupki na pewno się wybiorę na Starowiślną, do hurtowni na Centralną i pewnie też na Kingi ... i oczywiście w inne polecone miejsca ;-)

Jestem też na etapie szukania sklepu z dobrym wyborem staników do karmienia w astronomicznych rozmiarach :szok: i nie mam pojęcia gdzie zacząć, więc jak macie jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczna ;-)
 
Do góry