reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

reklama
Witam przyszłe mamuśki =D.

Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Krakowie można zrobić w miarę niedrogo badania w laboratorium analitycznym. Z tego co szukałam na innych forach to w ujastku chyba wychodzi najtaniej. Czekam na wasze opinie na ten temat.
 
Cześć przyszłe mamuśki :).
Ja chodzę do dr Bartosza Chrostowskiego prywatnie przyjmuje na ul. Bujwida 8, tel. 507-105-406 wizyta kosztuje 80zł z USG. Pracuje również w szpitalu na Siemiradzkiego. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Ja robie wszystkie badania w diagnostyce na Galla. Nie wiem jak to wypada cenowo ale mam dostep w necie do wynikow i labek jest czynny cala dobe.
 
Ja chodze do dr Wojciecha Pabiana - przyjmuje w Fertility Clinic na Balickiej, Gemini na Olszanskiej i na Ujastku. Wizyta 70 zl, usg 50 zl.
 
Witam.
Mój gin zlecił mi zrobienie badania GBS - posiew z pochwy i odbytu w kierunku paciorkowców typu B. W związku z tym mam pytania:

  1. Gdzie można zrobić takie badanie?
  2. Cena badania?
  3. Czy wy też robicie takie badanie?
 
ja od wiekow zarania chodze do dr Osmanskiego.(okolo 10 lat)Przyjmuje na Olszanskiej.Facet ma USG w oczach.To co inni lekarze probowali potwierdzic przez kilka lat,on na pierwszej wizyce stwierdzil "recznie" i tylko upewnil sie na USG.Zawsze dokladnie tlumaczy dostepnym jezykiem co sie dzieje.Ma czas dla pacjentki no i jest przystojny ;-)
 
reklama
w takim razie pomoc nie umiem, ja wymazy robilam tam.Ale jak zaznaczam nie pamietam jakie to dokladnie bylo badanie.
 
Do góry