reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

reklama
Cześć dziweczyny,

Czy któraś z Was rodziła może w Oświęcimiu?
Interesowałyby mnie głównie informacje jak wygląda poród rodzinny w tym szpitalu, ale jak któraś rodziła na bloku porodowym, to też dajcie znać. A info nt. CC też mile widziane :-)
Chodzi mi głównie o podejście położnych, czy podawane jest znieczulenie (jeśli jak to jakie), co z oksytocyną, jaka jest opieka podczas porodu i po porodzie, jacy lekarze, czy są jakieś problemy z gojeniem się ran.

Chodzę co prawda teraz na szkołę rodzenia w Oświęcimiu, ale chodzi mi o obraz jak to wygląda z perspektywy rodzącej.

Z góry dzięki,
pozdrawiam
 
Czy możecie mi powedzieć jak teraz jest z terminami u dr Juszczyk w gabinecie na os. Oświecenia ?
 
Witam,
jestem tu nowa i mam pytanie odnosnie doktora Ufnalewskiego???

POLECAM!! dr.Ufnalewskiego..
Konkretny, rzeczowy , miły... super lekarz.. Chodziłam do niego przez 7,5 msc mojej ciąży pózniej niestety musiałam być hospitalizowana do porodu :-) wiec kontakt z dr sie urwał..
Jedyny minus to to ze nie pracuje w żadnym szpitalu...
Ale mimo to byłam bardzo zadowolona w jaki sposob prowadził moją ciąże...:-)
Pozdrawiam serdecznie!!
 
Witam,
dziewczyny czy możecie mi polecić naprawdę dobrego ginekologa w Krakowie? Normalnie chodzę do lekarza u siebie w Mielcu ale chciałabym pójść raz na konsultację do jakiegoś dobrego w Krakowie dlatego, że bywam tu często. Przede wszystkim chodzi mi też o bardzo szczegółowe USG
 
dziewczyny czy możecie mi polecić naprawdę dobrego ginekologa w Krakowie? Normalnie chodzę do lekarza u siebie w Mielcu ale chciałabym pójść raz na konsultację do jakiegoś dobrego w Krakowie dlatego, że bywam tu często. Przede wszystkim chodzi mi też o bardzo szczegółowe USG

Jesli chodzi o usg ciazowe to polecam dr Wiechecia. Przyjmuje w Fertility Clinic na pl. Szczepanskim i w Kraq to chyba najlepsze lekarz od usg!
 
Rodziłam w Oświęcimiu baaardzo dawno temu, więc niestety nie wiem jak teraz to wygląda.
Jedyne co wiem to to, że w lipcu planowany jest remont na porodówce i mamy, które mają wtedy termin porodu mogą zostać odesłane z kwitkiem :(
 
reklama
JoDy dzięki za odpowiedź.
Wiem właśnie, że ma być remont - przetarg już się zakończył a planowali rozpocząć prace jakoś w lipcu, ale czy im się to uda i jak długo to potrwa to niestety nie wiem. Wiem, że ma być remontowana sala porodowa (ta ogólna, nie do porodów rodzinnych), sala septyczna i pokój przygotowawczy.

A jak wygląda pierwsze spotkanie z dzieckiem po porodzie? Zabierają od razu maluszka czy można z nim te poł godziny pobyć, np. przy rodzeniu łożyska i ew. szyciu? No i jak z ochroną krocza? Może któraś z Was się na ten temat wypowiedzieć?
 
Do góry