reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Witam mamy z Krakowa
Jestem przyszła (maj 2011) mamusia z Nowej Huty. Wiem, ze w szpitalu już pytają do ktorej przychodni dziecko bedzie należalo a ja prawdę mowiąc nie wiem gdzie są dobrzy pediatrzy i gdzie wato się zapisać. Sama mam rodzinnego na kolorowym bo tam mam najbliżej ale nie jestem zadowolona. na szczęscie rzadko kozstam, ale z dzieckiem częstotliwośc wizyt bedzie znacznie większa więc chyba warto dobrze wbrać.
Proszę więc o pomoc i podpowiedz. Może jest tu jakaś już doswiadczona mama z okolic NH, ktora może polecić lekarza/przychodnię.
 
reklama
Wiem, że na Uroczym jest przychodnia i jest tam pediatra, ale nie mam pojęcia jak tam teraz jest. Lata temu dobra tam była pani dr.Leśniak
 
Witam,
może to nieco pomoże, wcześniej mieszkałam na Kurdwanowie i moja córka należała do przychodni przy ul. Białoruskiej, a lekarzem rodzinnym była dr. Kowalska. Bardzo polecam. Miałam też kontakt z pozostałymi dwiema paniami dr, które tam pracują, dr Zalewską i dr Warzechą. Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć/napisać.
Pozdrawiam,
majówka 2009
 
Cześć mam pytanie czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego lekarza czy klinike gdzie można zrobic badania prenatalne? wprawdzie nie jestem w grupie ryzyka ale lekarka poleciła zeby dla spokoju własnego lepiej takie badania zrobić, niestety mieszkam w niewielkim mieście gdzie zajmuje sie tym tylko jeden lekarz o którym na dodatek krążą różne opinie. bardzo prosze o pomoc.
 
Przychodnia ginekologiczna NZOZ ARKA

Sprawdz sobie ich strone, ja sie wybieram do nich niedlugo na USG genetyczne, polecaja ich wszyscy, profesjonalnie wszystko robia.

strona internetowa: SPES

telefon: 12 427 20 20 lub 12 427 15 49
 
Jak w temacie.
Pilnie poszukuję namiary na BARDZO DOBREGO hepatologa na terenie Krakowa jak i całej małopolski i okolic (Tarnów, Wadowice, Sucha a nawet Bielsko i Tychy).
Najlepiej sprawdzonego i prywatnie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi....
 
Witam,
może to nieco pomoże, wcześniej mieszkałam na Kurdwanowie i moja córka należała do przychodni przy ul. Białoruskiej, a lekarzem rodzinnym była dr. Kowalska. Bardzo polecam. Miałam też kontakt z pozostałymi dwiema paniami dr, które tam pracują, dr Zalewską i dr Warzechą. Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć/napisać.
Pozdrawiam,
majówka 2009

No a ja nie polecam Pani Kowalskiej, uparta baba i patrzy tylko na dobro przychodni a nie dzieci. Jest kierownikiem i nie chce dawać skierowań do specjalisty. Mówię tu o sobie. Miałam powikłania po anginie, moja mama błagała ją o skierowanie do laryngologa, nie mogłam przełykać, miałam problemy z oddychaniem, i ściskoszczęk, odmawiała długo, aż zaczęłam się dusić w nocy i wylądowałam w szpitalu, kilka razy nacinali mi gardło żeby wyczyścić wszystko... to był koszmar a do tego okazało się że pomimo informacji w karcie i od mojej mamy leczyła mnie pochodnymi ampicyliny na którą byłam uczulona, dlatego leki nie działały a ja czułam się coraz gorzej
 
reklama
Witam
potrzebuję pilnie psychologa dziecięcego w Krakowie bądź okolicy. jeżeli ktoś może polecić będę bardzo wdzięczna :)
 
Do góry