reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Eh no przecież piszę, że właśnie w UJASTKU dostajesz dziecko OD RAZU po mierzeniu i ważeniu, jedyne co złego napisałam na temat tego szpitala to to, że dziewczyny się skarżyły na brak zainteresowania ze strony personelu, gdy czegoś potrzebowały. Pisałam też, że zależy na kogo się trafi, powstają różne opinie. Nieistotne zresztą.

Gosiane być może, nie mam nikogo, kto rodził w Żeromskim, dlatego się nie wypowiadam. W niektórych szpitalach dostajesz dziecko dopiero po dobie, w międzyczasie przywożą Ci je na karmienie, albo sama musisz człapać na salkę z dziećmi.
Też mieszkam poza Hutą, ale mogę wydziobać od koleżanki numer do położnej "na telefon", która jej pomagała, ponoć bardzo sympatyczna kobitka i jest dostępna w obrębie całego Krakowa, jak tylko dostanę numer to wrzucę :)
 
reklama
U nas była położna stąd: Strona główna
Mirosława Łopata. Fajna kobieta. Na Ujastku wypełniłam deklarację i po 3 dniach od porodu położna zadzwoniła z pytaniem, kiedy może nas odwiedzić. Pomogła nam bardzo z pępkiem - w szpitalu kazali nam używać Octenisept, ale średnio wysuszał pępek. Położna wzięła spirytus, pokazała jak patyczkami czyścić pępek i po 3 dniach kikut odpadł. Teraz jest idealny, wklęsły.
Jeśli się chce, to położna pomoże w kąpaniu, pokaże jak dziecko przebierać, doradzi, co robić z ciemieniuchą, pleśniawkami, jakie mm wybrać, co robić w czasie nawału pokarmu, jak przystawić dziecko do piersi. U nas była chyba tylko 2 czy 3 razy, bo nie potrzebowaliśmy więcej. Ale człowiek się zawsze bezpieczniej czuje, jak z kimś kompetentnym u siebie w domu porozmawia :)
 
Witam dziewczyny,
nie mogę nigdzie znaleźć informacji w których szpitalach ma się dziecko przez pierwsze dni (lub dzień) po porodzie przy sobie, a w których jest ono przynoszone na karmienie.
Mam termin na za dwa miesiące i boję się tego, że będę musiała sama się zajmować maleństwem jak nie wiadomo w jakim będę stanie (to moje pierwsze maleństwo). Z waszych wpisów wywnioskowałam, że w Żeromskim i Ujastku raczej samemu zajmuje się bobasem, chyba że źle zrozumiałam?? A inne szpitale???
Pomóżcie proszę....
 
Z Prokocimia to blisko jest jeszcze do Wieliczki, a tam warto jeździć do pana Michała z estetyki uśmiechu. Miły i dobry doktor śmiało mogę polecić jeżeli ktoś poszukuje dentysty na kilka wizyt..
 
Polecam ginekologa dr Andrzeja Jaworowskiego , przyjmuje na os. Centrum A 12, w Nowej Hucie, jest z-cą ordynatora w szpitalu Ujastek.
Jeżeli chodzi o pediatrę to z czystym sumieniem mogę polecić dr Bogdana Podsiedlika. Jest kompetentny, uprzejmy, bardzo dokładny.
Ilekroć dzwoniłam do pana doktora, zawsze znalazł czas, aby udzielić konsultacji przez telefon. Co istotne, nie od razu przepisuje antybiotyki, ale próbuje kuracji innymi lekami, często nowej generacji.Pan doktor ma prywatną praktykę na os. Piastów 41/9.
Cała moja kochana trójeczka leczy się u doktora Podsiedlika.
 
reklama
Szukam pilnie dobrego pediatry z krk. Najlepiej na NFZ
Okolica: Bronowcie, Wola Justowska, Krowodrza

Ale jesli polecacie kogos szczegolnie moze byc dalej. Prosze o jakies namiary
 
Do góry