reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

misza82
niestety nie podzielę się wrażeniami, bo nie dotarłam do okulisty.
Strasznie źle się czuję od tamtego czasu i już odpuściłam sobie wizytę.
Co ma być to będzie.
Trudno, powinnam była się za to wcześniej zabrać.
Mam nadzieję, że Tobie wizyta się udała.
 
reklama
Ja w końcu byłam u okulisty na os. kolorowym 21, 60zł, nazwiska lekarza nie pamiętam, ale Pan dr. bardzo przyjemny, krople zapuścił no i stwierdził, że siatkówki są w dobrym stanie i nie ma przeciwwskazań do porodu sn. Trochę się zdziwiłam, ale wypisał mi karteczkę, pieczątka, podpis więc chyba był pewny decyzji.
Awersja na pewno wszystko będzie dobrze, myślę, że trzeba mieć naprawdę zmasakrowaną siatkówkę lub podobne schorzenie żeby "uniknąć" naturalnego porodu. Życzę Ci polepszenia samopoczucia oraz szybkiego i bezbolesnego rozwiązania :-)
 
Cześć dziewczyny, ponieważ nie jestem z Krakowa, a pilnie potrzebuję informacji, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Przepraszam z góry, jeśli powtarzam wątek/pytanie.

Poszukuję dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie dla dziecka w wieku 8 lat. Większość psychologów, z tego co się dowiedziałam, skupia się głównie na problemach szkolnych, dysleksji itd.., a mnie chodzi o kogoś, kto przyjrzy się dziecku z problemami emocjonalnymi, jego zagubieniu i zamknięciu w sobie.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, jeśli macie kontakt do kogoś takiego. Najlepiej w okolicach Prądnika lub Nowej Huty, a jeśli nie to naprawdę wszystko jedno, byle był dobry :)

Pozdrawiam.
 
psycholog dziecięcy, który mogę polecić to Dzierżymirska - tel. 503806206. Ja miałam problem z przedszkolakiem i nam pomogła. Myślę, że starszemu dziecku też pomoże. Przyjmuje jednak na Salwatorze, przy przychodni na KOmorowskiego. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wyjdziecie na prostą!!!
 
a możesz powiedzieć w jakim mieście? Poza tym wiesz jak idziesz pierwszy raz z pociechą do dentysty to na pewno musi to być ktoś wyjątkowy więc dobrze się zastanów nad najlepszym wyborem a jeśli szukasz kogoś w Łodzi to polecam Bamed na ul. ks. Brzóski w Łodzi. Świetni specjaliści, z super podejściem do dzieci.
 
reklama
hej dziewczyny :)
Mam troche wstydliwy fizjologiczny problem. Jestem w 34 tygodniu ciązy i od 2 dni mam straszną biegunke -.-' koszmar normalnie. Wypije i siup do kibelka zjem cokolwiek i siup do kibelka. Nic mnie nie boli tylko chwilami brzuch mi tak dziwnie jakby sie napina:dry: To moja druga ciąża ale przy pierwszej czegoś takiego nie mialam. Nie wiem czy to organizm sie przyszykowuje do porodu ale na to wydaje mi sie za wczesnie jeszcze. Nic takiego nie jadłam zeby sie zatruć czymś. Jak któraś z was sie z czyms takim spotkała to proszę o porady :)
 
Do góry