reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez kropelka08.2008, 10 Wrzesień 2008.

1. kropelka08.2008

kropelka08.2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc :)
    malo sie udzielam bo nigdy nie mam czasu na forum ale moze pomozecie?
    gdzie w Krakowie warto wybrac sie zeby skompletowac wyprawke? :)

kocyki
    rozki
    lozeczko
    wanienka
    i cala reszta typu
    butelki
    smoczki
    termometry
    kosmetyki dla noworodkow etc

bo zastanawiamy sie czy jest jakis dobrze zaopatrzony sklep w krakowie z dobrymi cenami lub mozliwoscia uzyskania rabatu?
    czy lepiej po prostu zrobic zakupy przez internet, np allegro :)

bede wdzieczna za pomoc
    pozdrawiam

2. ada17

ada17 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj
    w Krakowie jest wiele sklepow gdzie mozna kupic wyprawke,,,,,,,,,np smyk, bajka w podgorzu, na wielickiej jest taka hurtownia z art dzieciecym jest doslownie wszystko, poczawszy od pieluch skonczywszy ma lozkach,,,ceny nawet dosc takie w miare,,, entliczek-pentliczek,,,
    nie wiem jak z tymi rabatami , bo wiem ze w bajce napewno daja,,a pozostale to nie wiem,,,ale czasem na alefgro tez mozna cos ciekawego i niedrogiego kupic,
    zycze udanych zakupw

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kupowalam wyprawke w trzech sklepach,tam jest wszystko w cenach hutrowo,w pierszym jak i w drugim miejscu jedna firma powyzej chyba 400 jest bez vatu chyba i kasta stalego klienta z rabatem :
    1 na ul.Centralnej
    2 na ul. Sw Kingi
    3 na ul. Krzywdy kolo Tandety

5. kropelka08.2008

kropelka08.2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o tym sklepie na ul centralnej tez slyszalam, moj wujek tam kupuje i ma karte rabatowa chyba na 15% ;-)

7. Elete

Elete Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja dużo ubranek- i wydaje mi się że tanio kupiłam w dyskontach odzieżowych,
    i co nieco przez internet (timur00)
    omijając duże sklepy z dużymi marżami..albo szukając promocji, bo są czasem fajne...
    a sklep z miłą sprzedawczynią mam na os. Wysokim (w Hucie) bardzo lubię tam po prostu podejść bo ona rzeczywiście zna się " na rzeczy":-):tak:

8. Idusia

Idusia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam Świat dziecka na os. Zgody w Hucie, jest rabat 10% na zakup wyprawki typu łóżeczko, pościel i coś tam jeszcze ważne żeby to były spore zakupy ale nie takie znowu bardzo drogie. Wózki, ubranka, słoiczki są u góry a łóżeczka, wanienki przewijaki, pościel, zabawki na dole.
    Z ubrankami fajny i nie drogi jest sklep w D.H. Wanda też w Hucie, obsługa bardzo miła :)

9. Elete

Elete Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a czy ten Świat dziecka jeszcze istnieje? bo jak ostatnio tam byłam (mam na myśli ten przy Aleji Róż to już są tam inne sklepy...

10. reklama
  11. victor00

victor00

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mogę prosić o nazwy sklepów albo dokładne adresy?

12. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Centralna jakies 150 m. od przystanku tranwaj czy autobusowego
    Krzywdy 12
    sw.Kingi 6

Poleć forum