reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

reklama
a ja kupiłam spodnie ciążowe ze ściągaczem na brzuch w hm za 79 zł i łaziłam w nich cały czas :D potem 1 spódnicę... natomiast mega wypasione gacie, ktore kupiłam w 9months i w porywie szaleństwa dałam za nie 159 zł mam do dzisiaj :) nawet teraz w nich siedzę :) bo mają ściagacz krótki, są rurkowate, superowe :D uwielbiam je, a po cc w zimie to były idealne :) 14miesięcy minęło, dzinsy użytkuję non stop i cieszę się, że je kupiłam :)
 
Dziewczyny, piszecie, że kupujecie spodnie ciążowe w ciucholandach.
Ponieważ nie jestem szczególnie częstym bywalcem takich miejsc mam pytanie czy tak po prostu w każdym ciucholandzie łatwo znaleźć takie cieżarówkowe ciuchy czy macie może jakieś konkretne miejsca gdzie "polujecie"??
Macie racje, że szkoda kupować drogie spodnie na kilka m-cy, a mi po pierwszej ciąży tylko jedne spodnie zostały, bo jakoś ten brzuch urósł dużo później i nie miałam potrzeby kupować, a w leginsach moje opuchnięte nogi wyglądają niespecjalnie.
 
możecie polecić jakieś ciucholandy w nowej hucie? chętnie się wybiorę, bo chyba nie wypada jechać na wszystkich świętych w dresie ;-)) tymbardziej, że Ola zaczyna się rozpychać i w końcu zaczynam mieć brzuszek ciążowy!!!
 
Troche po czasie, ale ponoć niezly ciucholand jest niedaleko Bora Komorowskiego, za skrzyżowaniem ze Stellą-Sawickiego. Tam kiedyś był Burger King - to po drugiej stronie w ciągu handlowym.

A jakby kogoś interesowały nowsze rzeczy (ale nie ubranka, tylko np torby do wózka, naczynia dla dzieci, śliniaki itp.) to dostałam maila, że sklep Bibabu który kiedyś był w M-1 (mieli takie małe stoisko przed H&M) przeniósł się teraz na ul. Fieldorfa Nila 17, gdzieś koło Piekarni Buczek. Pamiętam, że mieli dużo produktów Skip Hop'a, a oni mają super wzornictwo! :)
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563421Zobacz załącznik 563422Zobacz załącznik 563423Zobacz załącznik 563424Zobacz załącznik 563425Zobacz załącznik 563426Zobacz załącznik 563427Zobacz załącznik 563428Zobacz załącznik 563429Zobacz załącznik 563430
 
reklama
Do góry