reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Paja

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Na Długiej byłam wczoraj, ale nic mi nie wpadło w oko. Wiem, że jest jakiś sklep na Kobierzyńskiej, ale nigdy tam nie byłam.

reklama

Elutka12

Miasto
Krk
Rozwiązania
0
Byłaś w tym takim długim sklepie po lewej idąc od Rynku? Tam mają dosyć duży wybór bucików. Może idź do tego na Szlaku-róg Pędzichów. Jak nie to zostaje Ci chyba Entliczek, Smyk...

Rozwiązania
0
My kuujemy buciki w Semmie na Botewa. Tam tez robiłam wyprawkę, ale to było 2 lata temu, teraz tylko sporadycznie tam jeżdże, bo to już nie miejsce dla starszaków :)
Ogóleni to polecam, z tego co pamiętam to ceny super, obsługa też tylko ruch tam straszny i trzeba się uzbroić w cierpliwość do kasy. My zrobiliśmy kompletne zakupy wyprawkowe, łacznie z mebelkami i wózkiem. Szkoda że nie mają sklepu internetowego, bo na stronie semma.pl tez nie dowiesz się za wiele poza producentami, z którymi współpracują.

Rozwiązania
0
Dziewczyny, ja polecam paputki i ubranka z Koali. To jest szkoła rodzenia (ale mają też gimnastykę dla mam z dziećmi i inne warsztaty dla rodziców i maluchów). Sprzedają też naprawdę śliczne ubranka robione ręcznie na drutach. W fajnych kolorach - naturalnych, a nie odblaskowe róże. No a że z naturalnej wełny, do stopy, ręce, plecki nie marzną. Można albo do nich wstąpić (ul. Zwierzyniecka) albo zamówić przez internet. to jest ich adres: koala.krakow.pl/strony,strona,welniane_ubranka

Rozwiązania
0
a ja byłam dzisiaj na św.kingi, w hurtowni free trade, bardzo przystępne ceny i duży wybór! jeżeli czegoś nie ma to panie mogą zamówić:) jestem bardzo zadowolona z zakupów bo dostałam jeszcze rabat na wózek szczerze polecam :-)

vivienne3

Rozwiązania
0
Witaj basiek
Kurcze ciężko będzie znaleźć wiesz ja zamawiałam kilka lat temu na allegro a jaki chcesz kupić.

nesa

Mama Jasia i Julki
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Podwójne wózki (raczej z tych droższych) są w centrum dziecięcym na wadowickiej, naprzeciwko przystanku, koło Komfortu. Są też w sklepie za Opolską (kurcze, nie pamiętam dokłądnie adresu, ale w sieci na pewno się da znaleźć), w tym graco, którego ja używałam (ale mieli też kilka innych modeli). No i na zakopiańskiej w kids4you też często mają podwójne wózki. Najlepiej wcześniej przedzwonić i się zapytać. w sumie mi 3 lata temu udało się "wymacać" w krk jakieś 10 modeli podwójnych wózków, także tak źle nie było :-)

reklama

nesa

Mama Jasia i Julki
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
ja kupiłam graco quattro tour duo (ten z "rogami") i jeździłam głównie po nierównych alejkach w parku Solway :-)
absolutnie mie moge na nic narzekać. skrętny, wygodny w prowadzeniu, pakowny pojemnik na dole z super dostępem (zresztą ten z przodu też wykorzystywałam ;-) ), woziłam dzieciaki razem do 3,5 i 2,5 roku (póżniej już był za ciężkie ;-)) i nic się z wózkiem nie działo. Szczerze polecam. jak sobie przypomnę, ile chciałam wydać na peg perego duette lub abc design zoom, to się teraz pukam w czoło :sorry2:

Do góry