reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Ag - KrK 89

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
nusia879 jeżeli chodzi o wózki to polecam Bochnię, ceny najtańsze. Jeśli to za daleko to tak jak wesolutka napisała ŚWIAT DZIECKA polecam i Entliczka :-)

reklama
Rozwiązania
0
Ag - KrK 89 Dzięki ! Odwiedzę i Świat Dziecka i Entliczka, wiem że te sklepy mają swoje strony internetowe a czy sklep z Bochni który polecasz również ? Jak się nazywa ?

Kasienka_

Rozwiązania
0
gdyby jakas przyszla mama tu weszla i miala ochote to mam do sprzedania mnooooostwo ciuszkow dla maluszka... poki co sa to rozmiary 56 i 62 ale za jakis czas beda tez 68, sa to ciuszki czesciowo uniwersalne, pare dziewczecych i troche wiecej chlopiecych
mozna zobaczyc na zywo i powybierac ... moge sprzedac tez trzy cale reklamowki badz pojedyncze sztuki :)
co do ceny napewno sie dogadamy :)

*Venicee*

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Świat Dziecka w porządku ....mają dobre ceny,ale czasem dziwne podejście do klienta,,,
Entliczek ma chyba najlepszy wybór asortymentu...
fajny sklep jest jeszcze na Torfowej For Kids

Ewe1985

Mama Emilki :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam mam dp sprzedania sporo letnich ubranek dla dziewczynki rozmiar 62-68. Mam tez wiele wiosennych ubranek rozm.62-68 Cena 5zl za sztukę Zapraszam :-):-):-)

Rozwiązania
0
Mogę polecić sklep Dzidziuś w Bochnii.. bardzo duży wybór wózków z możliwością zamówienia ... do upodobania :)

Pozdrawiam.

Winignam

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy ktoś może polecić dobry sklep w Krakowie i najlepiej aby miał też str. Wwww.
Byłam w sklepie na ul. Kingi i jest mocno przereklamowany-wozki tylko jednej firmy, 5 łóżeczko do obejrzenia, poza tym nic specjalnego.
Byłam w Bochni w Kubusiu, polecam jeśli ktoś chce pooglądać wózki itp. Ogromny wybór.

reklama
Rozwiązania
0
Hej, korzystałyście z Hurtowni Odzieży Używanej Sowa? Dużo osób mi ją poleca, dobre ceny i dobra jakość towarów.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry