reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

ja podobnie jak "plastelinka5" polecam hurtownię na ul.św.King, właśnie tam kupowałam większość rzeczy do wyprawki ... obsługa bardzo pomocna i miła pomimo iż trafiłam do nich 10 min przed zamknięciem i to w sobotę żadna z dwóch Pań obsługujących nie marudziła i były bardzo pomocne w sumie z mojej winy zamknęły chyba z pół godziny później więc naprawdę polecam ... jeśli chodzi o same zakupy to jak robi się zakupy powyżej 200zł jednorazowo to ceny są liczone hurtowe (nawet jak kupuje się pojedyncze rzeczy) zawsze to troszkę taniej np za komplecik "kaftanik, śpiochy i czapeczka" coś koło 30 zł (a hurtowo jakieś 5zł mniej) w sumie przy moim rachunku coś koło 370zł - po przeliczeniu w domu zaoszczędziłam ponad 100zł
a zakupy były moim zdaniem udane ... kupiłam 2 komplety kaftanik, śpiochy i czapeczka/rękawiczki, 2 czapeczki, 2 pary rękawiczek, 3 body, 2 pajace, 1 ogrodniczki welurowe (przesłodkie z motywem słonika;-), przewijak zakładany na łóżeczko, kocyk, ręcznik z kapturkiem, 3 butelki (małe), smoczek, gruszkę, nożyczki, grzebień ze szczotką, mydełko, oliwkę, podkład nieprzemakalny do łóżeczka, 10 pieluch tetrowych, 3 pieluchy flanelowe, paczkę majtek jednorazowych, 3 paczki mokrych chusteczek do pupy (duze opakowania - promocja kup 2 a 3 za darmo), termometr ... to chyba wszystko ale nie jestem pewna nie mniej jednak uważam zakupy za bardzo udane .... jeszcze raz polecam

pozdrawiam wszystkie oczekujące i te już cieszące się pociechami
 
reklama
Duzo rzeczy kupuje w Bidze na ul. Do Wilgi albo na Allegro czy Ebayu (fajne angielskie ciuszki za grosze). Pampersy na Allegro, mleko w Kauflandzie albo w Tesco;) A i ciuchy w Tesco sa fajne i w dosc dobrych cenach. W Bajce na Prokocimiu kupuje natomiast smoczki;)))
 
Myślę, że najbardziej popularne są teraz sklepy internetowe. Wiadomo, że artykuły dla małych dzieci, zwłaszcza ubranka i zabawki są bardzo drogie, a w sklepach internetowych można naprawdę tanio kupić takie rzeczy. Różnica w cenie bywa naprawdę duża. Myślę, że warto czasem poklikać w sieci, bo można znaleźć naprawdę duże okazje.
 
mam małą prośbę, mogłybyście mi polecić sklepy z wózkami tymi tańszymi w Krakowie? pewnie i tak zdecyduję się na zakup przez allegro, ale chciałabym wcześniej obejrzeć to, co kupię :) pisząc tańszymi mam na myśli nie Quinny, Maxi Cosi czy X-Lander, bo tych wózków wszędzie pełno, a ja jestem zdecydowana na nowy, nie używany. może znalazłaby się jakaś Mamusia, która coś by mi poleciła? Wiem, że jest już pare wątków o wózkach, ale mnie zależy na adresach krakowskich sklepów, a tego nie mogę znaleźć.
 
Witaj, też swojego czasu mieliśmy problem ze znalezieniem sklepów, ale my szukaliśmy konkretnego wózka i ciężko go było zlokalizować i obejrzeć. Trafiliśmy go w sklepie na ul. Wielicka 25, ale jest sporo sklepów, dalej na wielickiej jest taki duży sklep fajny tylko kurcze nie pamiętam adresu, o znalazłam Kolorino ul.Wielicka 44c. Jest Entliczek Pentliczek na ul.Dobrego Pasterza122A, jest hurtownia na ul. Christo Botewa 2b. Trochę tego jest :-)
 
Sporo wózków mają w Niemowlaku dawnym hotelu Forum, na Wielickiej nie było za wiele, sporo do poogladania jest w Entliczku (są trzy) ale tam to raczej droższe wózki, jeszcze w Hucie w takim sklepiku hurtowym na ul. Centralnej (chyba Free-trade), no i Czarodziej w Hucie (są dwa) - w tych byłam, a kupiłam wózek przez allegro koło Olkusza.
A tu masz lokalizacje: wózki dziecięce - Kraków, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy
 
reklama
Nie mam pojęcia. Na pewno jednak warto robić zakupy w entliczek pentliczek. Mają bardzo duży wybór produktów( ubranka, zabawki, chodziki, mebelki, różnego rodzaju akcesoria) i całkiem przystępne ceny. Teraz właśnie trwa tam promocja na produkty firmy Avent.
 
Do góry