reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Ja kupowałam wszystkie niemal rzeczy dla mojego maluszka w entliczek pentliczek( teraz do końca lipca mają tam 15% promocję na akcesoria Avent). Z doświadczenia wiem,ze warto przed takimi zakupami zrobić dokładną listę rzeczy, które mogą być potrzebne. Bardzo często jest tak,że dopiero w sklepie zaczynamy zastanawiać się co kupić i w rezultacie decydujemy się na rzeczy zbędne
 
reklama
Ja jestem właśnie po pierwszych większych zakupach w Czarodzieju. Nie znam dokładnego adresu, ale to jest sklep w Hucie, niedaleko Arki, przy Lewiatanie ;) ma duży szyld, więc łatwo go z ulicy zauważyć. Kupiliśmy tam materac i pościelowe rzeczy i zamówiliśmy łóżeczko. Na drugi dzień był już telefon, że łóżeczko jedzie, pewnie w tym tygodniu je odbierzemy. Poza tym właściciel jest bardzo fajny - dostaliśmy przy pierwszej wizycie wykład półgodzinny o łóżeczkach, wózkach i fotelikach samochodowych :) No i ceny przystępne. Na wózki mają często zniżki i promocje. Poza tym jakoś ładnie tam te wózki wyglądają i nikt nie patrzy krzywo jak się zacznie wszystkie po kolei testować i rozkładać. Byliśmy oglądać wózki też w takim dużym dziecięcym sklepie przy Multikinie, ale nie dość, że tam drogo potwornie, to jeszcze jakieś to wszystko zakurzone i niedokręcone...

Planujemy wybrać się też na os. Zgody, bo podobno w świecie dywanów obok są ładne zasłony, a akurat musimy kupić, więc się załatwi dwie rzeczy na raz ;)
 
W internecie można znaleźć mnóstwo sklepów, które oferują fajne wyprawki, ale są tez rozmaite sklepy na mieście, które jak najbardziej sprzedają całe wyprawki w atrakcyjnych cenach. Trzeba trochę za tym pochodzić, bo można na takich rzeczach naprawdę sporo zaoszczędzić, jak wie się gdzie szukać.
 
Odświeżę wątek :)
Czy ktoś ma może informacje, gdzie w Krakowie można kupić fajne spodnie ciążowe, ale tak, żeby się nie zrujnować? Tylko nie dżinsy i nie sztruksy ;) Chodzi mi o jakiś sklep, gdzie byłby większy wybór...
 
większy to może nie jest, ale ja kupiłam tam kilka materiałowych- eleganckich do pracy i takich zwykłych. jestem zadowolona z jakości materiału przede wszystkim. Happy mum w Plazie :) i kupiłam tez satynową spódnice i kilka bluzek. teraz maja przeceny- ja byłam jak mieli jeszcze dużo towaru- teraz może już być przebrane.
 
Dzięki za podpowiedź :) Byłam dziś w Plazie i wreszcie udało mi się wybrać fajne materiałowe spodnie. Stówka po przecenie, no ale porządne spodnie tyle kosztują, więc nie jestem strasznie załamana ceną. Pewnie tam jeszcze wrócę, bo fajny sklep, miła obsługa i dość duży wybór. Choć oprócz spodni niewiele mi się rzeczy podobało...
Za to garderobę Maluszka skompletuję chyba w całości w ciucharniach - wydałam ostatnio 30 zł za 8 ubranek, a w "normalnym" sklepie za taką cenę uda się kupić ewentualnie jeden ciuszek i to nie zawsze. Te moje ciucharniane zdobycze wszystkie w idealnym stanie i w większości firmowe, więc baaardzo się opłaca :)
 
Cześć,
co do zakupów spodni ciążowych to ja kupowałam w galerii krakowskiej w h&m, jeansy, z materiału, czarne bardzo eleganckie i dresowe z wąską nogawką i spokojnie pasują mi do półbucików jak i na sportowo!
Inne ciuszki typu tuniki kamizelki ciążowe kupiłam na Placu Żydowskim, naprawdę mozna tam tanio kupić, bo 10-15 zł za taka tunikę to rewelacja! i naprawde boskie rzeczy, teraz juz mi sie trudniej poruszac bo brzusio duuuzy a tam ludzi mnóstwo i nie patrza dookoło tylko pchają sie przed siebie, ale zrobiłam te zakupy jak byłam chyba w 17t.c, no i na ten Plac to tylko w niedzielę od rana tak do 13-14 max.
pozdrawiam i udanych zakupów.
 
Ja znalazłam ostatnio fajny komis z dziecięcymi ubraniami, na Krowoderskiej. Duży wybór i niedrogo. Skompletowałam prawie całą wyprawkę dla Młodego :) .
 
reklama
Dzieczyny na ul. Św Kingi jest hurtownia art. dziecięcych i są tam bardzo niskie ceny, naprawdę polecam, mają ciuszki łóżeczka, pościele, smoczki butelki ręczniczki i w zasadzie wszystko co potrzeba dla maluszka. Co do wózków to zdecydowanie polecam internet, ale jak ktoś by chciał tak jak ja wózek Tako to polecam pojechać do częstochowy do sklepu firmowego na ul.arkońskiej, nawet z dojazdem wychodzi dużo taniej niż na internecie, znajomi niedawno kupili i dostali dużo więcej gratisów niż na allegro, a zapłacili 160 zł taniej.
 
Do góry