reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Jesli chodzi o entliczka to obczailam ze najtanszy jest ten na wadowickiej a najdrozszy na kurdwanowie....
 
reklama
Jeśli któreś mamusie są zainteresowane kupowaniem używanych ciuszków dla maluszka to polecam hurtownię Artus94 na al.29 listopada Hurtownia Odzieży Używanej Kraków, al. 29 Listopada 94 tel.(róg ul. Opolskiej i al. 29 Listopada) tel. 012 418 10 37, kom. 504 293 422
w drugiej hali na dole są ubranka dziecięce po 4 zł za szt. ogromny wybór wszystko na wieszaczkach i głównie firmowe ciuszki next, H&M, mothercare itp, kupiłam tam mase ciuszków dla małego i jestem bardzo zadowolona :)
 
Baby : Dzięki! Mieszkam niedaleko, ale w sumie jeszcze tam nie byłam... Przejdę się po świętach i dam znać. A nie wiesz kiedy tam jest dostawa?
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
Witam,
mam pytanie byłyście w tej hurtowni Artus94 na al.29 listopada?
Warto tam jechać?
Dziękuję za odp :)
 
dziewczyny mam super ciuchy NOWE w super cenach 50-70% taniej od ceny na metce. Wszystko z irlandii. Zamowienia sklada sie przez nasz klase a mozna je odebrac w skawinie. 10 min. od krakowa. Przesylka to 10zl. niezaleznie od ilosci. Zamowienia przyjmuje do konca maja towar do 10czerwca. Naprawde warto, super jakosc. Ograniczona ilosc, Pozdrawiam iwona DSC_1004.jpgDSC_1055.jpgDSC_1062.jpgZobacz załącznik 353148DSC_1056.jpgZobacz załącznik 353150Zobacz załącznik 353151Zobacz załącznik 353152

duzo wiecej na naszej klasie iwona przebinda, dublin
 
reklama
Dziewczyny jestesmy na zakupie fotelika dla córeczki. Waży ok 10 kilo więc fotelik 9-18. Gdzie znajde jakis fajny sklep ? Zeby byl duzy wybor a nieduze marze. Patrzyłam na sklep na zakopianskiej 4kids bodajze i dramat z cenami :/
 
Do góry