reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Plastelinka, a ja wlaśnie w 4kids kupiłam najtańszy fotelik (z wybranego modelu), ale wczesniejsze dwa kupowałam na allegro i w sklepie internetowym. Oglądnij i wybierz sobie konkretny model w sklepie np w entliczku i potem poszukaj w internecie.
 
reklama
Witam
Sama jestem w ciazy i od niedawna zalozylam dzialalnosc gospodarcza zwiazana ze sprzedaza artykulow dzieciecych i niemowlecych. Mam wiec mozliwosc zakupu towaru po cenach hurtowych, poczawszy od butelek po wozki. Jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana tansza wyprawka badz tez konkretna rzecza, prosze o kontakt na maila klaudia_d_zbik@wp.pl.
 
plastelinka5 ja w 4kidsie sporo kupowałam. U nich warto upomnieć się o dodatkowe rabaty, np przy zakupie wózka za płatność gotówką miałam dodatkowo 10%rabatu, a do tego wózek i tak już był w jakiejś tam promocji.
Ale i tak pewnie na allegro najtaniej, choć też nie zawsze.
Ja polecam 4kids bo tak jak piszę można się dogadać z ceną a i super fachowy personel, zawsze mi wszystko wyjaśnili jak miałam jakieś wątpliwości. No i w razie w serwis na miejscu a wiadomo jak to różnie bywa przy sprzedaży przez internet.
 
wózek, kołyskę i łóżeczko miałam już. Ubranka pół na pół nowe i używane. Nowe kupowałam w mothercare i hm, głównie monokolorystyczne, bo takie lubię i łatwiej prać :)

jesli chodzi o pościel, podgrzewacz do butelek, prześcieradła i takie tam to allegro

w entliczku kupiliśmy smoczki i butelki (bo lepiej obejrzeć co się kupuje)

natomiast polecam ekids.com.pl bo to ta sama firma co entliczek, ten sam adres tylko na piętrze, a np. na leżaczku-bujaczku oszczędziłam ponad 80 zł :)
 
Dziewczyny jestesmy na zakupie fotelika dla córeczki. Waży ok 10 kilo więc fotelik 9-18. Gdzie znajde jakis fajny sklep ? Zeby byl duzy wybor a nieduze marze. Patrzyłam na sklep na zakopianskiej 4kids bodajze i dramat z cenami :/

Moja kuzynka w fkidsie zawsze kupuje, ale jak patrzyłam na strone to raczej dosc drogo. Z tego co wiem to w krk jest bajka na teligi, wybor dosc spory, ale sklep jest w piwnicy, wiec ciezko cos obejrzec w swietle dziennym. Ja do czestochowy jezdze do pierwszego usmiechy, bo jak wracam do domu to przy okazji. Mega duży salon, ładnie zrobiony, duzy wybór, a ceny jak na sklep stacjonarny bardzo przyzwoite! Stronke tez maja, jutro sama jade wozek ogladac i fotelik tez, wiec dam znac jak z wyborem fotelików w tej wadze ;-)
 
hej mam takie zapytanie bo dużo się mówi o tej hurtowni na ul.centralnej a czy zna ktoś dokładny adres i czy wiecie jakie są tam rzeczy chińskie czy nasze polskie?
 
tanio sprzedam ciuszki dla niemowlaka i dziecka do roczku,
do tego garniturek do chrztu,
do tego bujaczek dla dziecka i fotelik do 18 kg obie rzeczy granatowe,
hustawka rozowa do 20 kg
 
reklama
Witam wszystkie mamy a ja całą wyprawkę kupiłam w internecie, w sumie tylko wózek kupiliśmy w sklepie gdzie słono przepłaciliśmy. Jest masa sprzedawców gdzie można tanio kupić np akcesoria wszystkie i to bardzo tanio. Z ciuszkami jest ciężki wybór bo jest tego tyle.............. ale mam sprawdzonego sprzedawcę gdzie do dziś ubieram małego człowieka, może komuś przydadzą się gatunkowe angielskie ubranka to polecam THIS WAY - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Do góry