reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

reklama
My kuujemy buciki w Semmie na Botewa. Tam tez robiłam wyprawkę, ale to było 2 lata temu, teraz tylko sporadycznie tam jeżdże, bo to już nie miejsce dla starszaków :)
Ogóleni to polecam, z tego co pamiętam to ceny super, obsługa też tylko ruch tam straszny i trzeba się uzbroić w cierpliwość do kasy. My zrobiliśmy kompletne zakupy wyprawkowe, łacznie z mebelkami i wózkiem. Szkoda że nie mają sklepu internetowego, bo na stronie semma.pl tez nie dowiesz się za wiele poza producentami, z którymi współpracują.
 
Dziewczyny, ja polecam paputki i ubranka z Koali. To jest szkoła rodzenia (ale mają też gimnastykę dla mam z dziećmi i inne warsztaty dla rodziców i maluchów). Sprzedają też naprawdę śliczne ubranka robione ręcznie na drutach. W fajnych kolorach - naturalnych, a nie odblaskowe róże. No a że z naturalnej wełny, do stopy, ręce, plecki nie marzną. Można albo do nich wstąpić (ul. Zwierzyniecka) albo zamówić przez internet. to jest ich adres: koala.krakow.pl/strony,strona,welniane_ubranka
 
a ja byłam dzisiaj na św.kingi, w hurtowni free trade, bardzo przystępne ceny i duży wybór! jeżeli czegoś nie ma to panie mogą zamówić:) jestem bardzo zadowolona z zakupów bo dostałam jeszcze rabat na wózek szczerze polecam :-)
 
Witaj basiek
Kurcze ciężko będzie znaleźć wiesz ja zamawiałam kilka lat temu na allegro a jaki chcesz kupić.
 
Podwójne wózki (raczej z tych droższych) są w centrum dziecięcym na wadowickiej, naprzeciwko przystanku, koło Komfortu. Są też w sklepie za Opolską (kurcze, nie pamiętam dokłądnie adresu, ale w sieci na pewno się da znaleźć), w tym graco, którego ja używałam (ale mieli też kilka innych modeli). No i na zakopiańskiej w kids4you też często mają podwójne wózki. Najlepiej wcześniej przedzwonić i się zapytać. w sumie mi 3 lata temu udało się "wymacać" w krk jakieś 10 modeli podwójnych wózków, także tak źle nie było :-)
 
ja kupiłam graco quattro tour duo (ten z "rogami") i jeździłam głównie po nierównych alejkach w parku Solway :-)
absolutnie mie moge na nic narzekać. skrętny, wygodny w prowadzeniu, pakowny pojemnik na dole z super dostępem (zresztą ten z przodu też wykorzystywałam ;-) ), woziłam dzieciaki razem do 3,5 i 2,5 roku (póżniej już był za ciężkie ;-)) i nic się z wózkiem nie działo. Szczerze polecam. jak sobie przypomnę, ile chciałam wydać na peg perego duette lub abc design zoom, to się teraz pukam w czoło :sorry2:
 
reklama
Ja oglądałam i kupowałam Baby Jogger City Select w Czarodzieju w Hucie, koło Arki.
Tylko używaliśmy jako wózek "rok po roku".
Teraz jeździ jako pojedynczy, ale na dniach się nam kolejny Maluch rodzi i znów będzie opcja gondola+spacerówka.

Wózek bardzo polecam :) Wszędzie się mieści - nie jak te montowane obok siebie. No i można go złożyć jako pojedynczy głęboki lub poj. spacerowy, co nam bardzo pasowało :)
 
Do góry