reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Witam,
Mój maluszek właśnie powoli będzie zaczynał jeść mięso, w związku z tym poszukuje jakiegoś gospodarstwa gdzie mogę dostać drób. Niestety nie mogę znaleźć w internecie żadnych gospodarstw w okolicy Krakowa. Nie znalazłam też na ten temat wątku wiec będę wdzięczna za jakieś informacje. Interesuje mnie również ogólnie żywność ekologiczna (warzywa, owoce i nie tylko) ze sprawdzonych gospodarstw. :) (jeżeli już gdzieś ten tama się pojawił to przepraszam i proszę o link)
Pozdrawiam
 
reklama
Hej ! Dziewczyny bardzo Was proszę o opinię na temat kilku sklepów z Krakowa:
Smyk
4kids
Entliczek
Twoje Dziecko na Siemiradzkiego
Świat Dziecka w Nowej Hucie
oraz nowo otwarty koło Krokusa
interesuje mnie asortyment, ceny ale również obsługa, jestem w trakcie kompletowania wyprawki nie wie wiem gdzie warto zaglądnąć. Pomóżcie !
 
Hej,
smyk - spoko jesli sa promocje - warto polowac na wyprzedaze 70 % bo wtedy mozna sie obkupic za pol darmo.
entliczek - bardzo duży wybor i fachowe doradztwo. jednak ceny malo atrakcyjnie. Czasem foteliki wozki sa w promocji wtedy mozna rozwazyc zakup :)
świat dziecka - najlepsze ceny jesli chodzi o wozki, foteliki i fachowa obsluga.
Toy'r'us (obok krokusa) dużo zabawek, ale bardzo drogo.

Pozostałych nie znam ;)
Jest jeszcze czarodziej na złotej jesieni, dosyć dobre ceny ale maly wybor na miejscu.
Sa jeszcze sklepy internetowe typu bobowozki, tosia itp.
 
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie na dobry początek odwiedzę entliczka i świat dziecka, tym bardziej, że wspominasz o fachowej obsłudze a na niej bardzo mi zależy. To moje pierwsze dziecko więc mam mnóstwo pytań i potrzebuję sprzedawcy który zna się na rzeczy.
 
nusia, jesli moge doradzic, to nie polecam wozkow typu 3 w 1, czy 2 w 1. Lepiej wybrac gondole osobno i potem zainwestować w porządną "parasolkę" rozkladana na plasko np. peg perego, maclaren czy inglesina. Bo te spacerówki w wózkach wielofunkcyjnych się nie sprawdzają. Są za ciężkie, jak dziecko podrosnie i już troszkę waży i gorzej się prowadzą :)
a pierwszy fotelik, jesli macie taki budzet warto wziac z baza isofix, zeby za kazdym razem nie przeplatac pasow bezpieczenstwa.
 
wesolutka85 dziękuję za poradę. Jest to moje pierwsze dziecko i razem z mężem nie jesteśmy w temacie "co warto a czego nie". Dlatego też bardzo zależy mi na dobrej obsłudze w sklepie, która doradzi mi jaki wybrać wózek, jaki fotelik będzie bezpieczny i wszelkie inne rzeczy. Twoje rady na pewno zapamiętam, tym bardziej, że rady od Mam są najlepsze :)
 
nusia879 jeżeli chodzi o wózki to polecam Bochnię, ceny najtańsze. Jeśli to za daleko to tak jak wesolutka napisała ŚWIAT DZIECKA polecam i Entliczka :-)
 
reklama
gdyby jakas przyszla mama tu weszla i miala ochote to mam do sprzedania mnooooostwo ciuszkow dla maluszka... poki co sa to rozmiary 56 i 62 ale za jakis czas beda tez 68, sa to ciuszki czesciowo uniwersalne, pare dziewczecych i troche wiecej chlopiecych
mozna zobaczyc na zywo i powybierac ... moge sprzedac tez trzy cale reklamowki badz pojedyncze sztuki :)
co do ceny napewno sie dogadamy :)
 
Do góry