reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Świat Dziecka w porządku ....mają dobre ceny,ale czasem dziwne podejście do klienta,,,
Entliczek ma chyba najlepszy wybór asortymentu...
fajny sklep jest jeszcze na Torfowej For Kids
 
reklama
Witam mam dp sprzedania sporo letnich ubranek dla dziewczynki rozmiar 62-68. Mam tez wiele wiosennych ubranek rozm.62-68 Cena 5zl za sztukę Zapraszam :-):-):-)
 
Czy ktoś może polecić dobry sklep w Krakowie i najlepiej aby miał też str. Wwww.
Byłam w sklepie na ul. Kingi i jest mocno przereklamowany-wozki tylko jednej firmy, 5 łóżeczko do obejrzenia, poza tym nic specjalnego.
Byłam w Bochni w Kubusiu, polecam jeśli ktoś chce pooglądać wózki itp. Ogromny wybór.
 
Dziewczyny, jakby któraś była w potrzebie to mam do sprzedania kojec Baby Design, karuzelkę Skip Hop Alfabet i nosidło Love&Carry Dlight. Wszystko w bardzo dobrym stanie. Mam to wystawione na olx, ale nie ukrywam, że wolałabym to sprzedać na miejscu, tzn w Krakowie, a nie wysyłać. Tu podrzucam linka do nosidła nosidło, a jak już klikniecie na link to możecie tez podejrzeć inne moje rzeczy, które mam do sprzedania po moim synku i starszej córce :)
 
reklama
reklama
Do góry