reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Dołączył(a)
7 Styczeń 2008
Postów
7
czesc :)
malo sie udzielam bo nigdy nie mam czasu na forum ale moze pomozecie?
gdzie w Krakowie warto wybrac sie zeby skompletowac wyprawke? :)


kocyki
rozki
lozeczko
wanienka
i cala reszta typu
butelki
smoczki
termometry
kosmetyki dla noworodkow etc

bo zastanawiamy sie czy jest jakis dobrze zaopatrzony sklep w krakowie z dobrymi cenami lub mozliwoscia uzyskania rabatu?
czy lepiej po prostu zrobic zakupy przez internet, np allegro :)

bede wdzieczna za pomoc
pozdrawiam
 
reklama
witaj
w Krakowie jest wiele sklepow gdzie mozna kupic wyprawke,,,,,,,,,np smyk, bajka w podgorzu, na wielickiej jest taka hurtownia z art dzieciecym jest doslownie wszystko, poczawszy od pieluch skonczywszy ma lozkach,,,ceny nawet dosc takie w miare,,, entliczek-pentliczek,,,
nie wiem jak z tymi rabatami , bo wiem ze w bajce napewno daja,,a pozostale to nie wiem,,,ale czasem na alefgro tez mozna cos ciekawego i niedrogiego kupic,
zycze udanych zakupw
 
ja kupowalam wyprawke w trzech sklepach,tam jest wszystko w cenach hutrowo,w pierszym jak i w drugim miejscu jedna firma powyzej chyba 400 jest bez vatu chyba i kasta stalego klienta z rabatem :
1 na ul.Centralnej
2 na ul. Sw Kingi
3 na ul. Krzywdy kolo Tandety
 
o tym sklepie na ul centralnej tez slyszalam, moj wujek tam kupuje i ma karte rabatowa chyba na 15% ;-)
 
a ja dużo ubranek- i wydaje mi się że tanio kupiłam w dyskontach odzieżowych,
i co nieco przez internet (timur00)
omijając duże sklepy z dużymi marżami..albo szukając promocji, bo są czasem fajne...
a sklep z miłą sprzedawczynią mam na os. Wysokim (w Hucie) bardzo lubię tam po prostu podejść bo ona rzeczywiście zna się " na rzeczy":-):tak:
 
Polecam Świat dziecka na os. Zgody w Hucie, jest rabat 10% na zakup wyprawki typu łóżeczko, pościel i coś tam jeszcze ważne żeby to były spore zakupy ale nie takie znowu bardzo drogie. Wózki, ubranka, słoiczki są u góry a łóżeczka, wanienki przewijaki, pościel, zabawki na dole.
Z ubrankami fajny i nie drogi jest sklep w D.H. Wanda też w Hucie, obsługa bardzo miła :)
 
a czy ten Świat dziecka jeszcze istnieje? bo jak ostatnio tam byłam (mam na myśli ten przy Aleji Róż to już są tam inne sklepy...
 
ja kupowalam wyprawke w trzech sklepach,tam jest wszystko w cenach hutrowo,w pierszym jak i w drugim miejscu jedna firma powyzej chyba 400 jest bez vatu chyba i kasta stalego klienta z rabatem :
1 na ul.Centralnej
2 na ul. Sw Kingi
3 na ul. Krzywdy kolo Tandety

Mogę prosić o nazwy sklepów albo dokładne adresy?
 
reklama
Do góry