reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

reklama
a czy ten Świat dziecka jeszcze istnieje? bo jak ostatnio tam byłam (mam na myśli ten przy Aleji Róż to już są tam inne sklepy...

pewnie, że istnieje! od dziesiątek lat w tym samym miejscu:) może Cię zaabsorbował świat dywanów i się zamyśliłaś?:)
chociaż nie wiem jak to możliwe, bo tak duża i rzucająca się w oczy witryna (to spooooory sklep) i napis wielkimi literami na dachu, nie da się przegapić:) a jednak...
wybierz się koniecznie, bardzo warto, do tego miła i profesjonalna obsługa, nie spieszą się, ja w niektórych sklepach...
 
ja polecam sklep czarodziej.pl w Nowej Hucie. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale jak wpiszesz w google to na pewno wyjdzie. Z moich porównań wynika, ze tam jest w miarę tanio, na pewno taniej niż w entliczku - pentliczku i świecie dziecka na Al. Róż
 
Witam, kupowałam ostatnio wyprawkę-z tego forum dowiedziałam się o Free Trade na Centralnej. Jest to filia takiego samego sklepu na ul.św.Kingi. Owszem,ceny bardzo OK- jeśli wydasz pow. 200 zł, dostajesz ceny hurtowe. Ale wybór ubranek skromny-tzn chodzi mi o kolory-wszystko było: niebieskie,różowe,żółte albo zielone...no ale oki,kupiłam troszkę tych ciuszków.Natomiast później udałam się do sklepu Maks w Niepołomicach i były tam ciuszki tych samych producentów co na Centralnej- o 1 - 1,5 zł droższe ale za to w jakich kolorach:).Bomba, dokupiłam troszkę rzeczy. Ale i tak jestem zadowolona z zakupów na Centralnej.
 
mam prosbe ... potrzebuje namiar na jakas dobra hurtownie albo sklep w krakowie gdzie bylby duzy wybor wozkow !! chcialabym tez kupic kilka innych drobiazgow ale naprawde nie wiem gdzie sa dobre ceny i przede wszystkim wybor !!

jak narazie wiem o entliczku /ponoc nie najtanszy i wybor taki sobie/ i z takich sklepow z drobiazgami jest myszka na miodowej ... ale pzede wszystkim potrzebuje namiaru na wozki !!!
 
mam prosbe ... potrzebuje namiar na jakas dobra hurtownie albo sklep w krakowie gdzie bylby duzy wybor wozkow !! chcialabym tez kupic kilka innych drobiazgow ale naprawde nie wiem gdzie sa dobre ceny i przede wszystkim wybor !!

jak narazie wiem o entliczku /ponoc nie najtanszy i wybor taki sobie/ i z takich sklepow z drobiazgami jest myszka na miodowej ... ale pzede wszystkim potrzebuje namiaru na wozki !!!

Witam - sporo wózków znajdziesz w Free Trade - jeden sklep na ul. Centralnej w NH, a drugi na ul. św. Kingi 6 w Podgórzu. Widzę, że powyżej ktoś Ci link podesłał. Tutaj wózki są w zróżnicowanych cenach. Pozatym jakiś mega sklep otworzyli za dworcem w Płaszowie, wjzad od Wielickiej,ale tam nie byłam. Zawsze też możesz upatrzyć sobie wózek i zamówić przez net - podobno taniej. Pozdrawiam!
 
pewnie, że istnieje! od dziesiątek lat w tym samym miejscu:) może Cię zaabsorbował świat dywanów i się zamyśliłaś?:)
chociaż nie wiem jak to możliwe, bo tak duża i rzucająca się w oczy witryna (to spooooory sklep) i napis wielkimi literami na dachu, nie da się przegapić:) a jednak...
wybierz się koniecznie, bardzo warto, do tego miła i profesjonalna obsługa, nie spieszą się, ja w niektórych sklepach...

Hej, tam pracują moje 2 koleżanki - przekażę im, ucieszą się z db. opini:-) Pozdrawiam!
 
Witam - sporo wózków znajdziesz w Free Trade - jeden sklep na ul. Centralnej w NH, a drugi na ul. św. Kingi 6 w Podgórzu. Widzę, że powyżej ktoś Ci link podesłał. Tutaj wózki są w zróżnicowanych cenach. Pozatym jakiś mega sklep otworzyli za dworcem w Płaszowie, wjzad od Wielickiej,ale tam nie byłam. Zawsze też możesz upatrzyć sobie wózek i zamówić przez net - podobno taniej. Pozdrawiam!

no wlasnie chce glownie "upatrzec wozek" stada potrzebny duzy wyor ... ale przy okazji chce porobic pomniejsze zakupy :)
 
reklama
no wlasnie chce glownie "upatrzec wozek" stada potrzebny duzy wyor ... ale przy okazji chce porobic pomniejsze zakupy :)
Ja też tak robię,a wózek kupię dopiero po porodzie.Na pocz. i tak będę jeździć wszędzie z nosidełkiem/mam już od kumpeli/a na spacerki z wózkiem to będzie czas jeszcze.
Acha w ty FreeTrade jest tak,jeśli wydasz na wyprawkę ponad 200 zł dostajesz ceny hurtowe, jeśli mniej to detaliczne. Np. taki leżaczek do wanienki kosztował mnie w hurcie 10 zł z groszami, a normalnie kosztował 13. Sumując to wyszłam na plus! Powodzonka w zakupach.
 
Do góry