reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

mam prosbe ... potrzebuje namiar na jakas dobra hurtownie albo sklep w krakowie gdzie bylby duzy wybor wozkow !! chcialabym tez kupic kilka innych drobiazgow ale naprawde nie wiem gdzie sa dobre ceny i przede wszystkim wybor !!

jak narazie wiem o entliczku /ponoc nie najtanszy i wybor taki sobie/ i z takich sklepow z drobiazgami jest myszka na miodowej ... ale pzede wszystkim potrzebuje namiaru na wozki !!!


wyżej wspomniany Free Trade na Centralnej, poza tym Świat Dziecka na al. Róż, Bajka na ul. Teligi i jeszcze jeden sklep jest też przy hotelu Forum (na dole), ale nie wiem jak się nazywa.
Udanych zakupów życzę.
A poza tym jak masz zamiar kupowac wózek to zastanów się też nad kupnem przez internet, bo co jak co ale wózek czasami naprawdę lepiej kupic przez internet, bo wychodzi znacznie taniej nawet z kosztami wysyłki:tak: ja robiłam tak, że łaziłam po sklepach i sobie macałam, a kupiłam przez internet.
Aha! Duża hurtownia jest przy placu na Rybitwach (ul. Christo Botewa) "Semma"
 
reklama
dzieki za pomoc - naprawde okazala sie przydatna ... rajd po sklepach zaliczony i conieco zdecydowane ... wybor z posrod 3 wozkow nam pozostal ale to juz przeanalizujemy przed komputerem :)
 
Nie zauwazylam takiego tematu, wiec pozwolilam go sobie zalozyc. Mysle, ze wszystkim nam - przyszlym i aktualnym mamom przyda sie informacja na temat sklepow, gdzie mozna w dobrej cenie/ w dobrej jakosci/ itp kupic ubranka dla dzieci/ kosmetyki/ pampersy/ wozki/ itd.itp.

Mamą jeszcze nie jestem, zakupy przede mna, wiec chetnie skorzystam z Waszych rad gdzie w Krakowie warto udac sie na zakupy :)
 
arica- ja powiem szczerze ,że chodzę tam gdzie mam najbliżej:-) czyli obecnie albo jest to tesco,, albo bajka na prokocimiu,,, jednak najwięcej ubranek teraz jak dzieci ciągle rosną i ciągle są większe potrzeby kupuję w sklepach z używana odzieżą, lub w komisach,,,, od dawna jeżdżę na ciuchy,, i powiem ,że można naprawdę kupić świetne rzeczy firmowe w bardzo dobrym stanie no i przede wszystkim nie drogo,,,,,
ale to już jest kwestia raczej zasobności portefa ;-)

i gratulacje fasoleczki:)
 
Ja podobnie jak Ada też mam najbliżej do tesco ;-).Czasem jadę do galerii.No i oczywiście polecam ciucholandy,można tam znaleźć naprawdę fajne i oryginalne ubranka za grosze :-).
 
Czy możecie polecić jakiś dobry termometr dla maluszka? Teraz mam zwykły, elektroniczny, ale mierzenie nim temperatury dziecku bywa kłopotliwe...
 
Ostatnia edycja:
Ja tez polecam ciucholandy bo jest tam mnostwo nowych rzeczy albo użytych pare razy i wygladajacych jak nowe.Takie sklepy jak tesco,carrefour,real i inne oczywiscie tez tylko tam czest ubranka sa krzywo zszyte i bardzo mnie to denerwuje ale cena zupełnie inna niż w jakims smyku czy mothercare chociaz tam tez czasem mozna dorwać okazje. Oczywiscie allegro.pl no i z takich typowo "dzieciowych" sklepów to ja zaopatruje sie w hutrowni ktora ma dwa punkty sprzedarzy.Na ul.św.Kingi oraz na ul.centralnej.W tym drugiem bardzo bardzo odradzam.Mały asortyment,niezbyt miłe panie,nie ogrzewane wiec zimno jak cholera i bardziej to jak magazyn wyglada bo sie nawet obrócić nie da.Na Kingi duzo lepiej.Ogromny wybór,ciepło,dużo miejsca,pomocna pani no i znizki mozna dostac juz po pierwszych zakupach. Ja kompletowalam jeszcze wyprawke w hucie w "świecie dziecka" <--chyba na os,szkolnym? bardzo fajnie (szczegolnie pan od wózków ;)) ale ceny chyba wysokie.
 
reklama
Cześć dziewczyny , chciałabym poznać waszą opinie na temat dobrych ubranek w Krakowie, ja lubię sklepy internetowe ale w swoim mieście bo jednak chciałabym zobaczyć na żywo.
Mam dwójkę malutkich dzieci i obecnie kupuje czeskie ubranka na Wieczystej kacikswiata . pl tam przynajmniej jest super jakość i ceny normalne.
Polskich już nie będę kupowała bo po jednym dziecku muszę przeznaczać na szmatki.
A gdzie wy najchętniej kupujecie ubranka w Krakowie.
 
Do góry