• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Krakowianki - który szpital wybieracie dziewczyny??? Poród we wodzie!!!

Cześć przyszłe mamuski :) !!!

Gdzie zamierzacie rodzić w Krakowie ??? Ja zdecydowałam sie na szpital na Ujastek. Dlatego jako lekarza prowadzącego wybrałam ordynatora tegoż szpitala. Chodziłam tam na szkołę rodzenia - JEST BEZPŁATNA. W trakcie tych zajęć przekonałam się że chcę urodzic moją córeczkę we wodzie, taki poród jest ponoć lżejszy zarówno dla matki jak i dla dziecka.

Pozdrowionka :)
 
reklama
Gosiu jest w naszym dziale watek dla Krakowianek , zapraszam do niego , zeby niepotrzebnie zakladac nowe.:) a co do ujastek mam duzo watpliwosci napisze pozniej na innym watku
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry