reklama

Krakowianki, umówmy się na spacer! :-)

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez sylwia i wojtuś, 20 Marzec 2013.

1. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

:szok::-D:szok:

Może są mamy z nieco starszymi dzieciakami z północy Krakowa, lub okolic, Zielonek, Michałowic Skały? Chetnie się wybiore na wspólne spacery , rowery lub pogaduchy

2. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Jest tu ktoś?

3. reklama
  4. tigi

tigi Fanka BB :)

nie znalazłam takiego tematu, chociaż podobne informacje widziałam rozrzucone w różnych tematach. to może w jednym miejscu:

kto chętny na spacer, gdzie, w jakim wieku ma dziecko i czy da radę dojechać gdzie indziej czy chodzi na spacery tylko w swojej okolicy? zorganizujmy się, raźniej nam będzie na spacerach:-)

zacznę od siebie: mama 2-miesięcznej dziewczynki, z Ruczaju, na razie raczej chodzimy na spacery po najbliższej okolicy, jak się zrobi cieplej to planujemy dalsze wypady:-) ktoś chętny pospacerować z nami?:-)

5. Ag - KrK 89

Ag - KrK 89 Fanka BB :)

I ja , i ja chętnie pospaceruje niech tylko Staś mi wyzdrowieje!
    Mama 3-miesięcznego chłopca, NH, mogę podjechać, na chwilę obecną spacerujemy w swojej okolicy;-)

6. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

Chetna :) mama prawie 17 miesiecznej Nikoli, mieszkamy za Wieliczka.

7. dehaira

dehaira Fanka BB :)

i ja również chętna, 4 miesięczny Mikołajek, Nowa Huta :) bywamy też w okolicach Błoni w czwartki, jesteśmy mobilni :)

8. Ag - KrK 89

Ag - KrK 89 Fanka BB :)

oo dehaira to kiedy spacerek skoro NH ??? :-) ja tez NH:tak:;-) może się widziałyśmy na spacerku?? :-D

9. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Sylwia i Wojtuś ja jestem z północy Krakowa :-)

10. reklama
  11. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

ja też chetnie pospaceruje z inna mama :) najchetniej w swojej okolicy - czyli 2 pułku lotniczego i dywizjonu 303 :)

12. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

WESOLUTKA hej :p kiedys sie juz poznalysmy na mamach zeromskich.. My mieszkalysmy do stycznia na dywizjonu, ale teraz tam czasami bywamy wiec mozna by sie bylo spotkac :tak:

Poleć forum