reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krakowianki, umówmy się na spacer! :-)

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
11 707
Miasto
Kraków
:szok::-D:szok:

Może są mamy z nieco starszymi dzieciakami z północy Krakowa, lub okolic, Zielonek, Michałowic Skały? Chetnie się wybiore na wspólne spacery , rowery lub pogaduchy
 
reklama
nie znalazłam takiego tematu, chociaż podobne informacje widziałam rozrzucone w różnych tematach. to może w jednym miejscu:

kto chętny na spacer, gdzie, w jakim wieku ma dziecko i czy da radę dojechać gdzie indziej czy chodzi na spacery tylko w swojej okolicy? zorganizujmy się, raźniej nam będzie na spacerach:-)

zacznę od siebie: mama 2-miesięcznej dziewczynki, z Ruczaju, na razie raczej chodzimy na spacery po najbliższej okolicy, jak się zrobi cieplej to planujemy dalsze wypady:-) ktoś chętny pospacerować z nami?:-)
 
I ja , i ja chętnie pospaceruje niech tylko Staś mi wyzdrowieje!
Mama 3-miesięcznego chłopca, NH, mogę podjechać, na chwilę obecną spacerujemy w swojej okolicy;-)
 
i ja również chętna, 4 miesięczny Mikołajek, Nowa Huta :) bywamy też w okolicach Błoni w czwartki, jesteśmy mobilni :)
 
ja też chetnie pospaceruje z inna mama :) najchetniej w swojej okolicy - czyli 2 pułku lotniczego i dywizjonu 303 :)
 
reklama
WESOLUTKA hej :p kiedys sie juz poznalysmy na mamach zeromskich.. My mieszkalysmy do stycznia na dywizjonu, ale teraz tam czasami bywamy wiec mozna by sie bylo spotkac :tak:
 
Do góry