reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kraśnik-halo?

reklama
Witaj iiwka! Dopisuję się do dość krótkiej jak dotąd;-) listy kraśniczanek.
Ja również mam Kacprusia, tylko troszkę starszego, bo majowego:-)
 
Witaj iiwka! Bardzo dawno nie udzielałam się na forum. Dzięki za moblilizację;-)
Mój Kapsiunio jeszcze nie chodzi. Chociaż dzielnie wstaje przy wszystkich możliwych podporach już od miesiąca, to nadal woli przemieszczać się na czworaka. Chyba że znajdzie się w pobliżu jakaś dobra dusza która weźmie go za ręce, to wtedy drepcze szczęśliwy aż miło:laugh2: No ale ma jeszcze czas:;-) Poza tym ostatnio przechodził infekcję jelitową, a to zdecydowanie nie sprzyja nabywaniu nowych umiejętności...
A jak się miewa Twój Kacperek?Ma już ząbki?Na zdjęciu widać że uśmiechnięty z niego aniołek:tak:
 
reklama
Do góry