reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krawienie, skrzep 8tc ciazy.

Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
3
Witajcie,
Jestem w 8 tc. 4 dni temu NAGLE gdy robiłam siku zaczęła lecieć krew i nagle poczułam jak coś ze mnie wylatuje, było to kawalek skrzepu? Czegos mocno zbitego co nie rozpuszczało się w wodzie. Pojechalam tego samego dnia do lekarza wykonal usg. Powiedzial ze na usg nie widzi aby cos działo sie z dzieckiem. Jedyne co podwyższone tetno dziecka 178/1min. Powiedzial ze to najprawdopodobniej czop śluzowy. Przepisal mi luteina 2x2 (dopochwowo) i duphaston 2x1. Krawienie ustąpiło, zamieniło się na brązowy śluz, lekkie plamienie i resztki tych tabletek. Co o tym myślicie? Czy ktoś miał taką sytuację?
Mam dwójkę dzieci w domu po cc. Jedna i druga ciaza przebiegała książkowo.
 
reklama
Witajcie,
Jestem w 8 tc. 4 dni temu NAGLE gdy robiłam siku zaczęła lecieć krew i nagle poczułam jak coś ze mnie wylatuje, było to kawalek skrzepu? Czegos mocno zbitego co nie rozpuszczało się w wodzie. Pojechalam tego samego dnia do lekarza wykonal usg. Powiedzial ze na usg nie widzi aby cos działo sie z dzieckiem. Jedyne co podwyższone tetno dziecka 178/1min. Powiedzial ze to najprawdopodobniej czop śluzowy. Przepisal mi luteina 2x2 (dopochwowo) i duphaston 2x1. Krawienie ustąpiło, zamieniło się na brązowy śluz, lekkie plamienie i resztki tych tabletek. Co o tym myślicie? Czy ktoś miał taką sytuację?
Mam dwójkę dzieci w domu po cc. Jedna i druga ciaza przebiegała książkowo.
Czop śluzowy to chyba odpada przy rozwieraniu szyjki podczas porodu. Może krwiak?

Na twoim miejscu zasięgnęła bym opinii innego ginekologa.
 
Witajcie,
Jestem w 8 tc. 4 dni temu NAGLE gdy robiłam siku zaczęła lecieć krew i nagle poczułam jak coś ze mnie wylatuje, było to kawalek skrzepu? Czegos mocno zbitego co nie rozpuszczało się w wodzie. Pojechalam tego samego dnia do lekarza wykonal usg. Powiedzial ze na usg nie widzi aby cos działo sie z dzieckiem. Jedyne co podwyższone tetno dziecka 178/1min. Powiedzial ze to najprawdopodobniej czop śluzowy. Przepisal mi luteina 2x2 (dopochwowo) i duphaston 2x1. Krawienie ustąpiło, zamieniło się na brązowy śluz, lekkie plamienie i resztki tych tabletek. Co o tym myślicie? Czy ktoś miał taką sytuację?
Mam dwójkę dzieci w domu po cc. Jedna i druga ciaza przebiegała książkowo.
Na kiedy masz termin porodu?
Znajdź sobie w tym forum wątek "październikowe mamy" albo podobny i zapisz się tam do dziewczyn, będzie Ci raźniej z nimi przeżywać ciążę, bo na pewno wiele jest na podobnym etapie ciąży co Ty, a możliwe że są też takie z podobnymi przejściami :)
 
Na kiedy masz termin porodu?
Znajdź sobie w tym forum wątek "październikowe mamy" albo podobny i zapisz się tam do dziewczyn, będzie Ci raźniej z nimi przeżywać ciążę, bo na pewno wiele jest na podobnym etapie ciąży co Ty, a możliwe że są też takie z podobnymi przejściami :)
1 październik :) dzieki za zaproszenie. Do usłyszenia tam ! :)
 
reklama
Hej Aureliaa i jak byłaś u innego lekarza? Z ciążą wszystko dobrze?
Miałam identyczny przypadek byłam w 7 tyg. Nagle pojawilo sie silne krwawienie z wielkimi skrzepami. Z racji ze to pierwsza dlugo wyczekiwana ciąża pojechalam do szpitala. Tam dali tabletke dopochwową i wyslali do domu ( powiedzieli ze nie maja pojecia dlaczego wystąpiło krwawienie ale dzidziuś jest ) do tej pory jest czarne krwawienie skrzepowe to juz 2 tyg. Dopiero za tydzień kolejna wizyta w sumie to pierwsza normalna i strasznie caly czas sie boje. Mieszkam za granica a tu ciezko o lekarzy specjalistów. Wszystko załatwia lekarz rodzinny.
 
Do góry