reklama

Kreatywna zabawka dla 9-miesięcznego niemowlaka.

miniaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)

reklama

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.

miniaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.
Dokładnie tak jak u nas :)
Kostki mamy dwie, synek długo się nimi bawił, ale już się znudziły myślałam nad kupnem jakiejś dużo większej kostki ale myślę że na dłuższą metę byłaby to strata pieniędzy, dlatego szukam jeszcze czegoś innego :)

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa
Chyba o innych kostkach mówimy. Materiałowe kostki i książeczki to dla noworodków.
Dla roczniaka to kostka edukacyjna z kreciolkami, muzyczkami, swiatelkami, przyciskami, koralikami itp

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron

miniaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron
U nas "zamiatanie" odpada, bo co w rączce od razu ląduje w buzi!
Hmm... Lubię siku w samotności to fakt, ale bardziej od samotności mam na myśli frajdę z zabawy Synek uwielbia, np. kręcić kółeczkami w autkach, bawić się przekładniami, wciskać przyciski, przekładać koraliki itp. widać, że bardzo się przy tym skupia i go to cieszy, dlatego szukam zabawki, która ma np. dużo możliwości takiej zabawy

caltha

Fanka BB :)
Rozwiązania
7
Poszukajcie lub zróbcie tzw. tablice manipulacyjne

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019