reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kreatywna zabawka dla 9-miesięcznego niemowlaka.

miniaszka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)

reklama

JASS

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.

miniaszka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.
Dokładnie tak jak u nas :)
Kostki mamy dwie, synek długo się nimi bawił, ale już się znudziły myślałam nad kupnem jakiejś dużo większej kostki ale myślę że na dłuższą metę byłaby to strata pieniędzy, dlatego szukam jeszcze czegoś innego :)

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa

JASS

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa
Chyba o innych kostkach mówimy. Materiałowe kostki i książeczki to dla noworodków.
Dla roczniaka to kostka edukacyjna z kreciolkami, muzyczkami, swiatelkami, przyciskami, koralikami itp

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron

miniaszka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron
U nas "zamiatanie" odpada, bo co w rączce od razu ląduje w buzi!
Hmm... Lubię siku w samotności to fakt, ale bardziej od samotności mam na myśli frajdę z zabawy Synek uwielbia, np. kręcić kółeczkami w autkach, bawić się przekładniami, wciskać przyciski, przekładać koraliki itp. widać, że bardzo się przy tym skupia i go to cieszy, dlatego szukam zabawki, która ma np. dużo możliwości takiej zabawy

caltha

Fanka BB :)
Rozwiązania
7
Poszukajcie lub zróbcie tzw. tablice manipulacyjne

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ł Świetlica dla małych dzieci Potrzebuję porady 3
M Zabawka z piłeczkami Rozwój i zabawy 9
Kolorowapara Czy taka zabawka dla 3latka? Trzylatki 3
O zabawka dla 3 latka Trzylatki 80
mama_Aga pistolet-zabawka? Wychowanie 7
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 10
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11
N Łóżeczko dla dziecka Ciąża, poród, połóg 6
M Kubek dla dwulatka Potrzebuję porady 5
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
N Imie dla dziecka Lipcowe mamy 2020 4
A Każdy znajdzie coś dla siebie.😉😉 Potrzebuję porady 1
c_or_nelia Ilość mm dla 6-tygodniowego niemowlaka Potrzebuję porady 8
L Flixotide-steryd dla dziecka. Potrzebuję porady 4
L Co kupić na prezent dla syna? Roczniaki i dwulatki 7
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
B Najlepsze filmy dla Przedszkolakow Przedszkolaki 1
A Zajęcia dodatkowe dla dzieci Potrzebuję porady 8
Paulina_1982 Pilnie potrzebna pomoc finansowa dla IOP w Otwocku Adopcja 1
K Imiona dla dzieci, chłopczyk i dziewczynka Potrzebuję porady 61
P Kosmetyki dla maluszka Noworodek 63
K Wyprawka dla dzidziusia 😍 Potrzebuję porady 53
Dmalw ''podwyzka'' najniższej krajowej dla osoby na L4. Potrzebuję porady 20
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
T Zaniepokojenie sytuacją i opiekunką w sali zabaw dla dzieci Potrzebuję porady 8
FRANCISZEK33 Ubezpieczenie po ustaniu zasiłku dla bezrobotnych Potrzebuję porady 4
A Kosmetyki dla moworodka Potrzebuję porady 4
C Sprzedam wyprawkę, ubranka dla dziewczynki rozm. od 56 Przyszłe mamy 1
studentkastomatologii KOMPLEKSOWE BADANIA STOMATOLOGICZNE DLA DZIECI Ogłoszenia Szczecin 2
C Jaka kaszka dla niemowląt Potrzebuję porady 3
N Bizuteria dla niemowlaka Potrzebuję porady 10
Marynia88 Jaki krem na zime dla niemowlaka? Potrzebuję porady 7
vieblonde Co myślicie na temat jazdy konnej dla siedmiolatkow? Przedszkolaki 5
K Co na kolację dla 8 miesięcznej bobaski? Potrzebuję porady 5
P Wyprawka dla maluszka Lutowe mamusie 2020 priv 1690
M Co do spania dla małego wiercipięty :) Potrzebuję porady 5
N Leonia, imię dla dziewczynki Lutowe mamy 2020 10
K suplement dla mężczyzny na poprawę nasienia Staramy się 3
flesia komputer dla dziecka Początek szkoły 2
vieblonde Tort urodzinowy dla dzieci. Robicie sami? Czy może zamawiacie? Pytanie tygodnia 21
Marynia88 Jadłospis dla 7mio miesięcznego bobasa BB psychodietetyczka radzi mamom 4
aniaslu Zajęcia dodatkowe dla dzieci? Czy są potrzebne? Jak sądzisz? Temat tygodnia 14
M Konto oszczędnościowe dla dziecka Wychowanie 4
SleepingBeauty Pierwszy kubek dla niemowlęcia Potrzebuję porady 9