reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreatywna zabawka dla 9-miesięcznego niemowlaka.

miniaszka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2018
Postów
91
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.
 
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.
Dokładnie tak jak u nas :)
Kostki mamy dwie, synek długo się nimi bawił, ale już się znudziły myślałam nad kupnem jakiejś dużo większej kostki ale myślę że na dłuższą metę byłaby to strata pieniędzy, dlatego szukam jeszcze czegoś innego :)
 
Moje dziesięciomiesięczne dziecko najdłużej zajmuje się czymkolwiek co nie jest zabawką. Tracę wiarę w sens kupowania zabawek ;-)
Chociaż wolałbym mieć bezpieczne dla dziecka rozwiązanie zabawkowe. Zastanawiam się nad dużą kostką edukacyjną ( centrum zabaw) - wiele płaszczyzn z różnymi aktywnościami.
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa
 
mam znajomą, która robi takie kostki i książeczki, z fajnego materiału i na zamówienie. Podarowałam dla synka brata i faktycznie bawił się długo kostką :) fajna sprawa

Chyba o innych kostkach mówimy. Materiałowe kostki i książeczki to dla noworodków.
Dla roczniaka to kostka edukacyjna z kreciolkami, muzyczkami, swiatelkami, przyciskami, koralikami itp
 
Witam,
Chciałabym kupić synkowi zabawkę, która "zajęłaby" jego rączki na dłuższy czas :) Uwielbia drewniane kostki z koralikami i przekładniami, ale mamy ich już kilka. Interaktywne zabawki zajmują go tylko na chwilkę. Szukam czegoś czym można kręcić, przekładać, wkładać, wciskać ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron
 
fajne są domki z pianinkiem, sorterem, itp. ale nie wiem co masz na myśli mówiąc "dłuższy czas"':-) dla mnie to byłoby siku w samotności. Mój najdłużesz bawi się "zamiatając" rękoma rozsypane po podłodze płatki albo makaron
[emoji3] U nas "zamiatanie" odpada, bo co w rączce od razu ląduje w buzi!
Hmm... Lubię siku w samotności to fakt, ale bardziej od samotności mam na myśli frajdę z zabawy [emoji6] Synek uwielbia, np. kręcić kółeczkami w autkach, bawić się przekładniami, wciskać przyciski, przekładać koraliki itp. widać, że bardzo się przy tym skupia i go to cieszy, dlatego szukam zabawki, która ma np. dużo możliwości takiej zabawy [emoji3526]
 
reklama
Do góry