reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcimy hula hop i chudniemy - daje cuda

reklama
czesc Dziewczyny

kręciłam hh z wypustkami przed ciążą i efekty były super, dlatego chcę teraz wrócić do kręcenia. Mam pytanie, po jakim czasie po porodzie można zacząć znowu kręcić?
Nie wiem ile jeszcze muszę czekać a już nie mogę się doczekać.
pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
ja kręciłam takim zwykłym hula hop z tesco a że było lekkie to rozkleiłam i nasypałam kaszy i zakleiłam wtedy dużo lepiej sie kręci jak jest cięższe.Ale podobno trzeba kręcic tak 15 minut dziennie minimum ja kręcilam po 5 więc efektu nie bylo.
 
witajcie kręcące dziewczynki, kręcicie jeszcze? Jakieś efekty? ja też po porodzie kupiłam takie zwykłe, lekkie, pokręciłam parę razy i poszło w kąt, tak spadało. Miałam wsypać piasku ale jakoś wypadło mi z głowy i tak dalej sobie leży gdzieś. S umie ten wątek mi o nim przypomniał.. Może zacznę też, bo mimo że prawie 11 miesięcy od porodu a mi dalej oponka zwisa :(
 
hej.

równiez się dopiszę:tak:

mam hula hop z wypustkami, no i racja jest ciezkie ale ja to gibka jestem i moge krecic...... wyginajac sie w rozne strony hehe.. no i faktyczne trzeba wprawy, na poczatku byly siniaki.

krecilam po 1 ciazy , ale nie mierzylam sie i nawet nieiwem czy mi pomoglo,
ale teraz sie zmobilizuje:-D
 
reklama
hej :) dziś przeczytałam o tym hula hop i się nakręciłam :) zawsze lubiłam kręcić hula hopem jak byłam młodsza to i może teraz czas sięgąć po tę zabawkę z dzieciństwa żeby odzyskać zgrabną sylwetkę :)
przeglądałam na allegro oferty- byle dobre, ale byle tanie :) może ktoś ocenić:
KOŁO HULA HOP HOOP Z PODWÓJNYM MASAŻEM MASAŻ (2122364016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
lub takie http://www.sport-shop.pl/urzadzenie-hula-hop-90cm-p-4308.html
albo zaproponować jakieś dobre/sprawdzone?
czekam :)) bo się nakręciłam, że hoo hoo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry