reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcimy hula hop i chudniemy - daje cuda

po pierwszym dziecku kręciłam po 2 tygodniach od urodzenia zwykłym hula hop w środku wsypałam ryz efekt byl szybko :)
po drugim dziecku zaczelam duzo pozniej praktycznie nie miałam czasu i raz krecilam raz nie , od wczoraj sie zmotywowałam i krece 2 X po 0,5h brzuch nie jest duzy tylko porostu miękki i chce go ujędrnić na twardy :) i wlalam wode bo jedna dzieczyna ktora kreci hula hop wypowiada sie ze to bez różnicy ktore hula hop weźmiemy byl by było ciężkie ona ma zwykle zabawkowe z woda wazy kg i z wypustkami tez wazy kg tylko rozmiar musi byc taki ze jak postawicie hula hop przy stopach to musi siegac do pepka lub troszke ponizej lub wyzej :) wiec nie ma sensu wydawac kasy na drogie hula hop :)
 
reklama
Co do kręcenia hula hopem, to u mnie niestety przestrzeń mieszkania na to nie pozwala.
Musiałabym kompletnie meble poprzestawiać, a to byłoby niepraktyczne:)
Za to chodzę na sen, dużo biegam (dużo tzn 2 razy w tygodniu), no i bawię się z dziećmi - a to działa na odchudzanie:) Plus moja zielona kawa na ochudzanie (taka jak tutaj), ale jako dodatek, pigułom ito cudom mówię NIE.
 
Witam wszystkie mamusie:) u mnie minęło 3miesiące niecałe od porodu i jakieś dwa tygodnie temu wziełam się za siebie bo dosłownie nie mogłam w lustro patrzeć od razu gorszy humor był.Anionowe hula hop już mam kilka lat i teraz znowu do niego wrociłam.W prawo nie próbowałam nigdy ale za to na lewo moge nawet godz kręcić póki co zaczęłam od 15min zobaczymy jakie będą efekty po miesiącu cwiczeń na hula hop jeżdżeniu na rowerku stacjonarnym w rozsądnej diecie 5posiłków dziennie zero podjadania zero tłuszczu i słodyczy.Trzymajcie kciuki póki co udało mi się zrzucić samej 5kg jeszcze 15zostało a najlepiej by 20kg było.
 
Kusi nie to hula hop z wypustkami. Bo mam w domu takie zwykłe i jakoś nie mogę się zmobilizować. Ale chyba będzie trzeba, bo do lata nie zostało zbyt wiele czasu więc spróbuję wszystkiego...
 
Hej! I ja się przyłączam, kupiłam hula hop takie z masażerami - kręcę od dziś ;-)- rano 5 min, popołudniu 7 min i już mam piękne siniaki ;) kręciłam w jedną stronę - nawet nie przyszło mi do głowy żeby spróbować w drugą ;) ale jutro spróbuje:) Przytyłam w ciąży 20 kg, 15 "zeszło" bez większych wysiłków (karmię piersią, wszystko gotuje lub jem na parze, prócz tego dużo warzyw i jabłka,arbuzy,melony). Zostało 5 kg z którymi czuję się fatalnie, brzuch i pupa...szkoda gadać... Od porodu dziś mija 4 miesiące i najwyższa pora wziąć się za siebie:) Mam nadzieję, że i u mnie będą jakieś efekty:):cool2:
 
reklama
Witam,
Też z chęcią przyłączam się do mam kręcących kołem.
Od porodu mija 1,5 roku
Waga z przed ciąży 53 obecnie 56 może niedużo, ale widzę znaczną różnicę w obwodzie ud i brzucha. Staram się systematycznie kręcić, ale po ok 2 tygodnia tracę motywację :(
Obecnie zmieniłam sposób żywienia: im późniejsza pora dnia tym mniej węglowodanów, ograniczenie słodyczy, pieczywa. Zaczęłam używać slimgreen- suplement cud. systematyczny spadek wagi i cm. Jedno opakowanie3 kg mniej i ok 6 cm w brzuchu :)
Wracając do koła na początku też miałam problemy z utrzymaniem go. Mi pomogło kręcenie się wokół własnej osi w rytm muzyki - taki taniec wykonywałam :)
Teraz mogę kręcić bez przerwy przez 20 min oglądając serial.
Czekam na informacje o sukcesach.
pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Do góry