reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Krem antycellulitowy plus dieta

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez niebioSKA, 16 Październik 2018.

1. niebioSKA

niebioSKA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co poradzicie na początki cellulitu? Chodzi mi głównie o to żeby zatrzymać ten proces, bo do niedawna nie miałam z tym problemu. Jem cały czas tak samo, dbam o ruch itp. Zaczęłam ostatnio brać tabletki antykoncepcyjne, może to przez to? Co może mi pomóc w takim stopniu żeby cofnąć te zmiany?? Dieta? Kosmetyki? Będę wdzięczna za wszelkie porady.

2. PatPatPat

PatPatPat Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tabletki antykoncepcyjne też mogą być powodem ponieważ zatrzymują wodę w organizmie, ale znam jedną magiczną metodę - duuużo ćwiczeń regularnych :)
    Warto sobie 3 razy w tygodniu włączać na youtube trening nóg :) Wtedy po takim treningu nogi mi się trzęsą jak chodzę po schodach :D:p ale wiem, że dostały wycisk.

3. reklama
  4. malutka20

malutka20 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, przede wszystkim dieta- ogranicz sól i cukier, rób domowe peelingi kawowe, są też mieszanki z chili, które stosuje się na noc ( owijanie w folię spożywcza ), kąpiel w dużej ilości soli morskiej, plus peeling i mocne odżywianie skóry. Dużo wody, koniec z przetworzonym, ogólnie dużo warzyw w diecie. Kosmetyki też pomogą, ale jeśli dietę sie zawali to niestety działanie gorsze. Na cellulit wskazany jest ruch, unikaj gorących kąpieli, stosuj ciepło- zimne natryski. Masuj, szoruj.

Poleć forum