reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

krem do buzi

asiulka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zaczęły się chłody i zastanawiam się nad kremem do buzi.Czy możecie mi coś polecić.

reklama

ola21

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witaj najlepszy prawdopodobnie jest" bepanthen lotion"pozdrawiam cieplutko
::)

1lipca

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja stosuję Nivea Baby "Krem na każdą pogodę" z pantenolem. Nie zawiera wody i fajnie się rozsmarowuje. Po pierwszych chłodnych dniach moja mała miała bardzo suche i zaczerwienione policzki (szczególnie, że z upodobaniem ::) ssie paluchy i zwykle ma mokre całe policzki) i przypomniałam sobie, że moja siostra stosowała u swojego synka właśnie ten krem i chwaliła go sobie.
Teraz przed każdym spacerem smaruję Ani buźkę i ma fantastycznie gładziutką skórę.

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja też stosowałam Nivei "krem na każdą pogodę", teraz mamy Bobini krem ochronny, też dobry, no i tani.

pozdrawiam
nikita

Naur

Fan(ka)
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
ten Nivea jest rewelacyjny! ;D Julka miala szorstka i sucha skóre ostatnio i po kilku dniach stosowania kremu jest super.

Liriel

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W jakimś poradniku przeczytałam, żedziecku na zimę należy usteczka smarować pomadką ochronną. Nie wiecie może czy są jakieś specjalnie przeznaczone dla dzieci, czy można smarować zwykłą np. Nivei.

Hanusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja ostatnio kupiałam krem Bambino-poski produkt i dobry!Ale kuoałm w dużej okrągłej puszce, jest super delikatny, lekki i łatwo się rozsmarowuje. Wcześniej miałam taki sam, lecz w małej puszeczce i był bardzo twrady.
Pozdrawiam,pa.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry